کد خبر: 695548
تاریخ انتشار :

دانیال: تا بازی الدحیل این جمله را تکرار می‌کنیم

مدافع راست پرسپولیس مدعی است آنها قادر خواهند بود با حمایت هواداران اتفاق ویژه‌ای را در مسیر صعودشان شکل دهند.

دانیال: تا بازی الدحیل این جمله را تکرار می‌کنیم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس روز سه شنبه در دیداری حساس برابر الدحیل قرار خواهد گرفت. سرخپوشان امیدوارند با پیروزی در این جدال و البته رقم خوردن دیگر نتایج به سودشان شرایط صعود به مرحله بعدی برای آنها فراهم شود. دانیال اسماعیلی‌فر که اکنون با پشت سر گذاشتن بیماری شدید، شرایط بدنی خوبی را دنبال می‌کند، مدعی است آنها به دنبال ارائه یکی از بهترین نمایش‌های خود خواهند بود تا مسیر صعود را فراهم سازند.

تساوی ارزشمندی را مقابل النصر کسب کردید و همچنان در گروه امیدوار ماندید.

ما برای پیروزی در این بازی به زمین رفتیم. موقعیت‌های خوبی هم داشتیم که متاسفانه نتوانستیم به نتیجه دلخواه برسیم. اما هنوز شانس زیادی داریم و وظیفه داریم برای رسیدن به هدف نهایی‌مان بجنگیم. بازی قطعا سختی بود. تیم قدرتمندی مقابل ما بود که روند پیروزی‌ و گلزنی آنها را شکستیم و همان‌طور که گفتم شانس رسیدن به گل را هم داشتیم که اتفاق نیفتاد.

خودت هم شانس بزرگی در این بازی داشتی.

توپ از من دور بود. راستش هر چه تلاش کردم نتوانستم به آن برسم و اگر حرکت خطرناکی می‌کردم با توجه به خروج گلر امکان کارت قرمز هم وجود داشت. ان‌شاءالله در بازی بعدی جبران می‌کنم و به دنبال گل‌سازی و گلزنی برای پرسپولیس هستم.

اعلام پنالتی در دقایق ابتدایی شوک بزرگی به تیم وارد کرد. نگران نبودی؟

اطمینان داشتیم که پنالتی نیست. وجود VAR هم امیدواری ما را برای رد این تصمیم زیاد کرده بود. مخصوصا اینکه رونالدو هم خیلی زود اعلام کرد که خطایی نشده است. اما داوری است و لحظاتی نگران بودیم. قطعا شوک لحظه‌ای نگران‌کننده بود، اما ما آمادگی هر اتفاقی را داشتیم و امیدوار بودیم که بتوانیم هر طور شده با بالاترین توان و انگیزه به نتیجه دلخواه از این بازی برسیم.

روز خوبی را پشت سر گذاشتی و این بار در سمت راست فرصتی به حریف ندادید. البته 10 نفره شدن النصر هم به نظر می‌رسید تاثیرگذار بوده.

نه، آنها واقعا یکی از خطرناک‌ترین تیم‌ها در فاز تهاجمی هستند. دیدید که برنامه خاصی در فاز تهاجمی داشتند و خصوصا در ضدحملات خطرناک ظاهر می‌شدند. با این حال با آنالیز دقیقی مقابل آنها قرار گرفته بودیم و به خوبی مقابل آنها قرار گرفتیم.

و بازی با الدحیل. بازی رفت را در قطر برنده شدید و انتظار می‌رود بتوانید این نتیجه را تکرار کنید.

در فوتبال هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست و البته هیچ‌چیز بدون تلاش به دست نمی‌آید. ما در قطر کاملا حریف را تحت تاثیر عملکردمان قرار دادیم. باید این شرایط را به شکلی بهتر در بازی برگشت هم تکرار کنیم. خصوصا اینکه به برد در این بازی نیاز داریم و تا حد زیادی همه چیز دست خودمان است. ما باید برنده شویم و این را باید بارها تکرار کنیم. چیزی جز برنده شدن در ذهن ما وجود ندارد. استقبال هواداران ما را شگفت زده نکرد. آنها همیشه به ما و البته تیم لطف داشتند. آنها کار خود را کردند و الان نوبت ماست. هیچکس نباید ناراحت در پایان بازی استادیوم را ترک کند. این وظیفه ماست.

به نظر می‌رسد باید منتظر جو خاصی در استادیوم ماند. این موضوع نگران کننده نیست؟ چرا نگران کننده؟

آنها بزرگترین حامی ما هستند. نگرانی باید برای الدحیل باشد که قطعا چنین جوی را تجربه کند. ما فقط وظیفه سنگین‌تری را احساس خواهیم کرد و کاملا به آن متعهد خواهیم ماند. بی‌صبرانه برای روز سه‌شنبه لحظه‌شماری می‌کنیم. باید ماموریت‌مان را به بهترین شکل در این بازی دنبال کنیم. هر کدام از ما با پشتوانه هزاران هوادار حاضر در استادیوم و حمایت میلیون‌ها هوادار که حسرت تمامی تیم‌های آسیایی است، با بالاترین توان در این بازی حاضر خواهیم بود.

پیش‌بینی خودت از این بازی چیست؟ همه از تو انتظار گل و پاس گل دارند.

پیش‌بینی من تلاش همگی بچه‌ها برای خوشحالی هواداران است. هر کدام از ما سهمی که باید تیم به موفقیت برسد را دنبال خواهیم کرد. مهم واقعا سه امتیاز خواهد بود. مهم نیست چه کسی گل بزند یا پاس گل بدهد. باید کمک کنیم تا به نتیجه برسیم و هواداران خوشحال از استادیوم خارج شوند. این مبارزه بزرگ ما خواهد بود و وظیفه داریم به بهترین شکل 90 دقیقه هیجان انگیز و خوشحال کننده برای هواداران شکل دهیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها