کد خبر: 695572
تاریخ انتشار :

یک استعداد، یک میلیارد هزینه دارد!

تیم زیر هفده سال آلمان در مسیری سخت به فینال جهان رسید و حالا قهرمان این مسابقات شد.

یک استعداد، یک میلیارد هزینه دارد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ورزش سه، در فینال جام جهانی زیر هفده سال که امروز در ادامه این تورنمنت به میزبانی اندونزی برگزار شد و در نهایت این تیم نوجوانان آلمان بود که در ادامه مسیر موفقیت آمیز خود توانست با شکست دادن فرانسه، در ادامه از پیش بردن آمریکا، اسپانیا و آرژانتین برای نخستین بار عنوان قهرمانی جهان را تصاحب کند.

پاریس برونر 

۵ گل زده آماری بود که ثابت می‌کند بعد ین ستاره این نسل برونر خواهد بود. ستاره‌ای که در سال ۲۰۲۰ وارد آکادمی دورتموند شد و با توجه به فوت پدرش در ده سالگی رابطه بسیار نزدیکی با مادرش دارد و در اینستاگرام این موضوع را به همه نمایش داده است.

نوح درویچ

یک انتقال ویژه پیش از آغاز جام جهانی زیر ۱۷ سال و راه یافتن به بارسلونا موضوعی بود که نامش را برای گوش‌ها آشنا کرده بود. او که کاپیتان ژرمن‌هاست نشان داده لیاقت ۵ میلیون یورویی که بارسلونا برای جذب او خرج کرده را داشته و دلیلی واضح برای بند فسخ یک میلیاردی یورویی قراردادش است و امید است به زودی او را در جمع شاگردان ژاوی هم مشاهده کنیم.

بلال یالچینکایا

او در ۱۵ ماهگی تحت تاثیر بازی با کابل سرخ‌کن، به شدت آسیب دید و چربی روی سطح پوستش سوخت تا برای بازی کردن دچار مشکل شود اما استعدادش و تلاشش کمک کرد تا هر مانعی را پشت سر بگذارد. او که ترک تبار است در هامبورگ بازی می‌کند و در پست هافبک تهاجمی می‌تواند روزهای درخشانی داشته باشد.

فیصل هاراچائویی

هافبک میانی نوجوانان آلمان که در کلن بازی می‌کند و اصالت مراکشی او باعث شده تا حساسیت خانواده پرجمعیتش بر روی او بیشتر باشد تا جایی که پدرش ارتباطات پسرش را بررسی می‌کند!

رابرت رامساک

او که در آکادمی بایرن مونیخ، روبو صدا می‌شود در مسابقات زیر ۱۷ سال اروپا موفق شد آقای گل و بهترین بازیکن مسابقات شناخته شود تا ستاره‌ای که در میان لبا‌س‌های فوتبالی‌اش بیشتر از هر کدام پیراهن مودریچ را دوست دارد اینگونه در جام جهانی هم به قهرمانی برسد.

چارلز هرمان

پسر چارلز آکنور بازیکن سابق ولفسبورگ که توسط استعدادیاب‌‌های هانوفر کشف شد و به عنوان یک بازیکن نوجوان به گونه‌ای توپ را کنترل می‌کند و امر بازی‌سازی را انجام می‌دهد که برای لحظه‌ای به سن او تعجب کنید.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها