کد خبر: 695580
تاریخ انتشار :

دایی : به قهرمانی تیم ملی در جام ملتها خوشبینم

احمد را کلا بازیکن خوب و با نظمی می دانم که همیشه در چارچوب منافع تیمی کار کرده اما این بار علتش را نمی‌دانم که چرا احمد واکنش نشان داده است

دایی : به قهرمانی تیم ملی در جام ملتها خوشبینم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ورزش سه دایی نگاه خوشبینانه‌ای هم به بازی سه شنبه پرسپولیس دارد هم تصور می‌کند تیم ملی در جام ملتها تا مراحل پایانی قادر به صعود خواهد بود.

محمد دایی مربی سابق پرسپولیس که معمولا هر جا علی دایی در آن تیم مربیگری کرد به عنوان دستیار، برادرش را همراهی کرد در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس در آستانه بازی مقابل حساس اش مقابل الدحیل  و همچنین شانس تیم ملی برای موفقیت در جام ملتها نقطه نظرات خودش را مطرح می کند.

گفت و گوی محمد دایی با ورزش سه را بخوانید:

از علی آقا چه خبر؟

علی آقا دنبال کارهای شخصی‌شان هستند و به زندگی‌شان ادامه می‌دهند .

در رابطه با بازی حساس پرسپولیس مقابل الدحیل چه صحبتی دارید؟

به نظرم پرسپولیس بازیکنان و کادر فنی خوبی در اختیار دارد و در ورزشگاه آزادی با حمایت هوادارانش اطمینان دارم که موفق به شکست الدحیل خواهد شد .فکر می کنم این تیم شانس زیادی برای صعود دارد.

چه تیم‌هایی را مدعی اصلی قهرمانی لیگ برتر در این فصل می‌دانید ؟

به نظرم پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است و جدا از پرسپولیس که بخت اول قهرمانی است دو تیم دیگر سپاهان و استقلال هم تیم‌های دیگری هستند که شانس دارند .

اما بعضی ها معتقدند پرسپولیس به لحاظ بازیکن نیمکت قوی ندارد و با مشکل مواجه است.

نه ،من چنین نظری ندارم و اتفاقا معتقدم جدا از تیم داخل زمین ،حتی نیمکت نشین‌های خیلی خوبی دارد که هر کدام از آنها حتی قادرند در تیم‌های دیگر هم جزو بهترین‌ها باشند.معتقدم پرسپولیس با کمبودی مواجه نیست و تنها در خط حمله به یک مهاجم خوب نیاز دارد که اگر آن را نیز جذب کند این ضعف را هم برطرف خواهد کرد و تیم کاملی خواهد شد.

اما در پرسپولیس مشکلاتی به وجود آمده که به نوعی برای موفقیت این تیم به نظر بازدارنده بوده.

به نظرم همدلی و اتحاد تیمی در پرسپولیس کمترشده در حالی که من این تیم را جزو بهترین تیم‌های ایران به لحاظ بازیکن و مربی می‌دانم و اگر حاشیه هایی که در این تیم معلوم است از بین برود حتما پرسپولس بهترین شرایط خیلی بهتری پیدا خواهد کرد.

در رابطه با تیم ملی و قهرمانی اش با وجود تیمهایی مثل ژاپن، استرالیا و کره جنوبی چقدر شانس قائلید؟

من در خصوص تیم ملی خیلی خوشبینم و معتقدم راه تیم ملی ما برای رفتن به  فینال خیلی هموار است به شکلی که اگر کره جنوبی را از سد راه بردارد به راحتی به فینال خواهد رسید از این رو در تک بازی فینال هم هر نتیجه ای قابل تصور است به همین دلیل من به موفقیت تیم ملی و حتی قهرمانی خیلی خوشبینم .

بعضی ها معتقدند برای رقابتهای جام جهانی آینده بهتراست که در جام ملتها با بازیکنان جوانتر بازی کنیم یا بازیکنان جوانتری را هم به تیم ملی تزریق کنیم.نظر شما چیست؟

بله من هم معتقدم اگر این امکان فراهم شود که 5-6 بازیکن جوان به تیم ملی مان تزریق شوند حتما برای جام ملتها و جام جهانی آینده از شرایط بهتری پیدا خواهدکرد.

درباره کنار گذاشتن احمد نوراللهی که توسط علی دایی به پرسپولیس آورده شد اما برای بازی با ازبکستان از لیست تیم ملی خط خورده چه نظری دارید؟

احمد بازیکن با اخلاق و با شخصیتی است که ما در زمان حضورمان در پرسپولیس از این بازیکن کوچکترین بی احترامی ندیدیم. احمد را کلا بازیکن  خوب و با نظمی می دانم که همیشه در چارچوب منافع تیمی کار کرده اما این بار علتش را نمی‌دانم که چرا احمد واکنش نشان داده است .احمد خیلی به درد تیم ملی می‌خورد. با این وجود باید علت واکنش نشان دادن احمد را بررسی کرد تا بتوان در خصوص آن نظر قاطعی داد .

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها