کد خبر: 695727
تاریخ انتشار :

بارسلونا یک سنگربان جدید رو کرد

ای نیا کی پن یا به طرزی غیر منتظره بدل به ستاره امشب بارسلونا در بازی حساس مقابل اتلتیکو شد.

بارسلونا یک سنگربان جدید رو کرد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ورزش سه، در حالی که مارک آندره تراشتگن، دروازه‌بان آلمانی بارسا، به دلیل درد کمر در دسترس نیست، دروازه‌بان اهل آلیکانته در مسابقه امشب خودی نشان داد و حتی رقیب آلمانی‌اش را روی سکوهای ورزشگاه وادار به تشویق کرد.

او درست مثل بازی پورتو با دو سیو عالی در آخرین لحظات بازی نشان داد که می‌شود بیشتر از یک ذخیره مطمئن روی او حساب کرد. البته او در طول مسابقه کار چندانی نداشت اما وقتی اتلتیکو برای زدن گل تساوی به در و دیوار می‌زد، ابتدا ضربه ایستگاهی استادانه ممفیس دپای را با شیرجه‌ای تماشایی از زیر طاق بیرون کشید و سپس در دقیقه ۹۰+۳ شوت خطرناک کوریا را با دست و صورت و به شکلی فداکارانه مهار کرد تا مورد تشویق همه بازیکنان تیم قرار بگیرد.

پنیا در تمام رده‌های سنی برای بارسا بازی کرده و بعد از حضور کوتاه قرضی در گالاتاسرای ترکیه از ابتدای فصل قبل به تیم اصلی بارسا رسید و همواره ذخیره تراشتگن بود.با این وجود فصل قبل 5 بازی به این دروازه بان رسید و دو بار در لالیگا، دو بار در کوپادل ری و یک مسابقه در لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفت که 7 گل در این بازی‌ها دریافت کرد و تنها یک کلین شیت داشت.

تراشتگن روی سکوهای مونتخوییک در حال تماشای نمایش جانشینش.

 

از آخرین باری که پنیا برای بارسا به میدان رفته حدود شش ماه می‌گذشت. در جریا بازی با رئال وایادولید، پنیا از شروع نیمه دوم جانشین تراشتگن شد.در آن مسابقه بارسا به خاطر قهرمانی زودهنگام در لالیگا بازی های هفته های پایانی را جدی نمی‌گرفت و در این دیدار نیز سه بر یک شکست خورد هر چند در آن مسابقه پنیا تنها یک گل دریافت کرد.

سیو عالی پنیا روی کاشته ممفیس، ستاره هلندی را ناکام گذاشت.

او اما با 180 دقیقه بازی نظرها را تغییر داده است. بارسا حالا دو دروازه‌بان مطمئن دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها