کد خبر: 695953
تاریخ انتشار :

ورودی‌های جدید و جوان تیم ملی فوتسال (عکس)

سه بازیکن جوان که از پدیده‌های لیگ برتر بوده‌اند، برای نخستین بار به اردوی تیم ملی فوتسال دعوت شدند.

ورودی‌های جدید و جوان تیم ملی فوتسال (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، وحید شمسایی سرمربی تیم ملی که از مدت‌ها پیش برای حضور بازیکنان جوان و آینده‌دار در تیم ملی بزرگسالان برنامه ریزی کرده و در هر اردو شاهد دعوت از برخی ستاره‌های جوان و موفق لیگ برتر هستیم، برای اردوی پیش روی تیم ملی فوتسال نیز، پدیده‌های لیگ برتر را به اردوی تیم ملی فراخواند.

بازیکنانی نظیر علی نیکنام، حمید قهرمانی و امیررضا خون‌جهان که جزو پدیده‌های فوتسال ایران به شمار می‌روند، در سیاهه جدید تیم ملی برای دیدار با روسیه حضور دارند و امیدوارند که نظر شمسایی را جلب کنند.

کادرفنی تیم ملی همچنین بازیکنان جوان دیگری را نیز در اردوهای قبلی دعوت کرده بود و آن‌ها را زیر نظر دارد و برخی از چهره‌ها دوباره به اردوی جدید راه یافته‌اند و این مسئله انگیزه خوبی برای بازیکنان جوان و آینده‌دار فوتسال ایران ایجاد کرده است؛ آن‌ها حالا می‌دانند با درخشش در تیم باشگاهی خود در لیگ برتر می‌توانند به پیراهن تیم ملی برسند و جزئی از تغییر نسل تیم ایران به مرور زمان باشند.

تیم ملی فوتسال اردوی خود برای دو بازی دوستانه با روسیه را روز ۲۱ آذرماه همزمان با اولین روز فیفا آغاز خواهد کرد. تیم ملی همچنین صبح ۲۶ آذر راهی لار می‌شود تا طی روزهای ۲۷ و ۲۸ آذر ماه دو بازی دوستانه را با روسیه برگزار کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها