کد خبر: 697444
تاریخ انتشار :

خمس: چرا باید اسم بازیکنان مدنظرم را به شما بدهم

سرمربی اسپانیایی تراکتور با احترام خاصی به خبرنگاران در مورد نقل و انتقالات تراکتور، جواب‌های برنده داد.

خمس: چرا باید اسم بازیکنان مدنظرم را به شما بدهم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، پاکو خمس، سرمربی تراکتور، با وجود پیروزی ارزشمند تیمش برابر پیکان، در نشست خبری پس از بازی، کلافه از صحبت تکراری در مورد وضعیت چمن ورزشگاه و ناراحت از بی‌تفاوتی نسبت به خواسته‌هایش در این خصوص، پس از هشدار برای ترک ایران، به سوالاتی در مورد لیست خرید تیمش رسید که نشست خبری را حسابی داغ کرد.

در ادامه صحبت‌‎های ردوبدل‌شده بین خمس و خبرنگاران را با جزئیات کامل می‌خوانید؛

* در پاسخ به سوالی در مورد لیست بازیکنان مورد نظر، گفتید این کار شما نیست. اما بعد از صحبت‌های شما این سوال پیش آمد که پس این کار کیست که لیست بازیکنان را به باشگاه بدهد؟

- این‌ها یک سری چیزهای داخلی باشگاه است که فکر می کنم کسی نباید در مورد آن اطلاع داشته باشد. کار من این است که بگویم در چه پست‌هایی بازیکن لازم داریم. ولی نه اینکه اسم بدهم.

* یکی از خبرنگاران گفت شما لیست می‌دهید یا نه؟

- در این لحظه مترجم به دنبال صحبت‌های قبلی خمس، گفت: «لیست نمی‌دهم. اسم نمی‌دهم. پست می‌دهم باشگاه بگیرد.»

* با این پاسخ، خبرنگاران هماهنگ با هم گفتند که پس چه جور جذب می‌شود؟ بر اساس نظر چه کسی؟ چون بعدا حاشیه می‌شود؟

- خمس در این لحظه به بحث ورود مجدد کرد و گفت: برای چه باید این اطلاعات را به رسانه بدهیم؟

* در اینجا خبرنگاران با هم صحبت کردند و گفتند برای ما نیست، برای این است که بحث پیش می‌آید.

- خمس برافروخته شد و گفت یکی-یکی صحبت کنید با احترام. وقتی باشگاه کارش را انجام می‌دهد و درست پیش می‌برد، نیازی نیست اطلاع‌رسانی کند که چطور این کار را می‌کند یا توسط چه کسی. ما بهترین بازیکنانی که بشود جذب می‌کنیم و اگر نشود هم نمی‌گیریم. ما با هم تصمیم می‌گیریم و با هم همکاری می‌کنیم و تصمیم می‌گیریم. این مهم نیست. چیزی که مهم است این است که ما با این شرایط، سوم جدولیم.

* از صحبت‌های ایشان سوءبرداشت شده است. ایشان گفتند کار من لیست دادن به باشگاه نیست. اما هواداران سوالشان این است که اگر سرمربی نظری برای جذب بازیکن نمی‌دهد، پس باشگاه خودش اقدام می‌کند برای انتخاب بازیکن؟

- باز تکرار می‌کنم که نیازی نیست توضیح دهم. من درمورد کاری که شما می‌کنید سوال می‌کنم؟ شما پس چرا می‌پرسید؟

* شما اول فصل نگفتید این بازیکنان انتخاب من نیستند و کهکشانی نیست؟ پس چه شد؟ مدیرعامل هم گفت با انتخاب شما بوده است.

- این دروغ است. من گفتم برخی «نه همه» بازیکنانی که جذب شدند. ولی چیزی که باید برای هواداران مهم باشد تیم سوم است الان. چه فرقی دارد چه کسی بازیکنان را گرفته است؟

* نه آقای... هواداران تراکتور حساس هستند. الان گفتند چمن ورزشگاه بد است و من گلایه کردم کسی به روی خودش نیاورده است. فردا هواداران تراکتور سیبل می‌کند روی تربیت بدنی تبریز که چرا چمن را درست نکردید. وقتی هم گفتند بازیکنان انتخاب من نبوده، این مشکل پیش آمد. سوال ما الان این است. اگر بازیکنان با انتخاب ایشان جذب نشدند، باشگاه انتخاب کرده، آنها هم می‌گویند با تایید سرمربی بوده است. یک شبهه این وسط است.

- کاملا واضح است. اگر من بگویم زمین بد است، می‌توانید بروید ببینید. چیزی نیست که از خودم درآورم. من نمی‌خواهم کسی علیه کسی بخواهد اعتراض کند ولی چیزی که می‌خواهم این است که مشکلاتی که هست را برطرف کنند. ولی فکر می کنم اجباری هم نداریم هرکاری انجام می‌دهیم توضیح دهیم در موردش که چطور انجام شده، چه کسی انجام داده و چه جوری انجام شده. تراکتور باشگاه خصوصی است و تصمیماتی که می‌گیرند، باشگاه تصمیم می‌گیرد و سعی می‌کند بهترین تصمیمات را بگیرد.

در پایان صحبت‌های خمس، خبرنگاری که این پرسش‌ها را کلید زده بود، گفت: پس قبول می‌کنند این شرایط را، دیگر گلایه نباید بکنند.

این پایان ماجرا بود و سوالات دیگر درباره بازی بود. هرچند بعید است به خصوص در نیم فصل دوباره شاهد این مدل سوال و جواب‌ها درباره نقل و انتقالات تراکتور نباشیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها