کد خبر: 697482
تاریخ انتشار :

ببر برزیلی تنها امید بارسا برای خروج از بحران گلزنی

شرایط ناامیدکننده لواندوفسکی در خط حمله بارسلونا باعث شده تا هواداران این تیم بیشتر از گذشته منتظر حضور وی تور روکه مهاجم جدید برزیلی‌شان باشند.

ببر برزیلی تنها امید بارسا برای خروج از بحران گلزنی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی‌که روبرت لواندوفسکی در شش بازی اخیر بارسا تنها یک گل زده و موقعیت‌های بسیاری را از دست داده است ژاوی و هواداران بارسا امیدوارند ویتور روکه در نیم فصل دوم و در سال 2024 مشکلات این تیم در خط حمله را حل کند. 

امروز روی جلد هر دو روزنامه کاتالونیایی موندو دپورتیوو و اسپورت که نزدیک به بارسلونا هستند تصویر ویتور روکه دیده می‌شد و از این بازیکن به عنوان یکی از راه‌های فرار از بحران یاد شده بود. همچنین با توجه به مشکل بزرگ گلزنی در بارسا که بیشتر از هر تیمی در اروپا شانس گل دارد اما از حیث تبدیل این موقعیت‌ها به گل در رده دوازدهم تیم‌های اروپایی لیگ‌های معتبر قرار گرفته، در بارسلونا این باور به وجود آمده که ویتور روکه می‌تواند مشکلات گلزنی این تیم را حل کند.  

قرار است این مهاجم برزیلی روز 27 دسامبر در بارسلونا باشد و روز بعد از آن در بازگشت تیم از تعطیلات کریسمس با تیم  تمرین کند. 

کادر فنی بارسا معتقد است که جذب ویتور روکه کمک زیادی به این تیم خواهد کرد و رقابت او با لواندوفسکی بهترین کیفیت را از هر دو بازیکن به ارمغان خواهد آورد. 

البته انتظار نمی‌رود که ویتور روکه بلافاصله پس از ورودش به عنوان یک شروع کننده در ترکیب ثابت باشد. انتظار می‌رود که او در اکثر بازی‌ها در نیمه دوم بازی کند و در برخی دیدارها شروع کند. اگر او در آن مقاطع به عنوان یک گلزن بزرگ ظاهر شود، ژاوی باید تصمیم بگیرد که آیا لواندوفسکی و روکه را در کنار هم قرار می‌دهد یا اینکه روکه از لواندوفسکی جلوتر خواهد بود. در هر صورت بارسا امیدوار است که با آمدن تیگرینیو بتواند مشکل بزرگ خود در اثربخشی جلوی دروازه را برطرف کند. 

کادر فنی معتقد است که مشکل بزرگ این تیم اثربخشی در مقابل دروازه است و ویتور روکه به کاهش آن کمک خواهد کرد. آنها بر این باورند که مسابقاتی مانند دیدارهای اخیر مقابل خیرونا و والنسیا وجود داشته که می‌توانستند به راحتی پیروز شوند اما این مشکل مانع از برد شده است.  

روکه در حالی به بارسا می‌آید که شناخت چندانی نسبت به او و ویژگی‌هایش وجود ندارد. رنه سالویانو مدیر عامل آژانس هیت مپ درباره وجه دیگر حضور این مهاجم در بارسا گفته است: ویتور روکه می‌‎تواند یک کانون بازاریابی باشد... او باید بداند چگونه رفتار کند، تصویری مناسب ایجاد کند و در زمان‌های مناسب، از همه اینها به نفع خود استفاده کرده و روشن کند که استعداد او در حال حاضر راهی برای جذب میلیون‌ها طرفدار است که می‌خواهند کمی بیشتر در مورد روز به روز او بدانند. 

ویتور روکه در حال حاضر با ارزش بازار 40 میلیون یورو، پس از اندریک، دومین بازیکن ارزشمند لیگ برزیل است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها