کد خبر: 697489
تاریخ انتشار :

بهتر از این نمی‌شد: بازی رویایی برای مسی

اینتر میامی بازی دوستانه با نی و ولز اول د بویز آرژانتین برای تاریخ 15 فوریه را تایید کرد که یک دیدار رویایی برای لیونل مسی خواهد بود.

بهتر از این نمی‌شد: بازی رویایی برای مسی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، آخرین بازی دوستانه پیش فصل اینتر میامی برابر تیم کودکی‌های لیونل مسی خواهد بود.

با اعلام این باشگاه آمریکایی، پنجشنبه 15 فوریه (26 بهمن)، در ورزشگاه "DRV PNK" دیداری دوستانه برابر نیوولزاولدبویز برگزار خواهد شد. نیوولز تیم شهر روساریو است که لیونل مسی فوتبالش را از آن شروع کرد و همیشه رویای بازنشستگی در این باشگاه را داشته اما به نظر نمی‌رسد مسی به فوتبال آرژانتین برای وداع با فوتبال برگردد. مسی اما این شانس را دارد تا با پیراهن اینتر برابر نیوولز قرار بگیرد. 

این بازی برای تاتا مارتینو، مربی اینتر، نیز خاطره انگیز خواهد بود. او در سه مقطع برای این باشگاه بازی کرده و سال‌های 2012 و 2013 نیز مربی این تیم بود.

تاتا از برگزاری این بازی ابراز خوشحالی کرد و گفت: «بسیار خوشحالم که می‌توانم باشگاه محبوبم را دوباره ملاقات کنم و یک بازی پیش فصل عالی نیز خواهد بود.»

اولین بازی تدارکاتی اینتر میامی برابر السالوادور خواهد بود و سپس این تیم دو بازی دوستانه در عربستان برگزار می‌کند که یکی برابر النصر است. اینتر میامی بازی‌هایی دوستانه در توکیو و هنگ کنگ نیز انجام خواهد داد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها