کد خبر: 697528
تاریخ انتشار :

طولانی‌ترین نیمه تاریخ فوتبال پرسپولیس!

پرتاب سنگ و اقدام عجیب پورموسوی، نیمه اول بازی پرسپولیس - استقلال خوزستان را یک‌ساعته کرد!

طولانی‌ترین نیمه تاریخ فوتبال پرسپولیس!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، ماجرا از جایی شروع شد که سیدسیروس پورموسوی در اعتراض به اعلام پنالتی به سود سرخپوشان، تصمیم گرفت که تیمش را بیرون بکشد و بازی را ادامه ندهد.

خطای پنالتی در دقیقه 31 گرفته شد و پورموسوی هشت دقیقه تیمش را بیرون نگه داشت تا به این ترتیب بازی بعد از دقایق طولانی توقف، از دقیقه 38 با ضربه پنالتی حسین کنعانی از سر گرفته شود و پرسپولیس یک گل به حریف بزند.

اما این پایان کار نبود. دقایقی بعد پرتاب سنگ از سوی تماشاگران منتسب به تیم میزبان به شکلی ترسناک به سر جواد آقایی‌پور خورد تا این بازیکن مضروب شود و نتواند کار را ادامه دهد.

اگرچه دقایقی بعد او به زمین برگشت و کار را ادامه داد، اما پرتاب اشیا به سمت زمین و فحاشی علیه داور باعث شد تا این بار ناظر بازی و امیر عرب‌براقی از ادامه بازی جلوگیری کنند.

 

در حالی که بازی 8 دقیقه وقت اضافه داشت، این اتفاقات نیز در وقت‌های تلف شده رخ دادند تا عرب‌براقی 7 دقیقه دیگر هم وقت اضافه بگیرد و طولانی‌ترین نیمه اول تاریخ پرسپولیس را رقم بزند.

سرانجام و در شرایطی که این بار پورموسوی به سمت سکوهای روبروی جایگاه رفته بود تا تماشاگران را آرام کند، داور اجازه ازسرگیری بازی را داد و دقایقی بعد در سوت خود دمید.

نیمه اول بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان با 45 دقیقه زمان قانونی و 14 دقیقه و 56 ثانیه وقت تلف شده، بالاخره با سوت عرب‌براقی و با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت. جالب اینکه اگر بازی شرایط عادی خودش را داشت، در لحظه پایان نیمه اول، باید نیمه دوم شروع می‌شد!

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها