کد خبر: 698040
تاریخ انتشار :

پپ گواردیولا از جوانان ما خوشش آمده بود!

فرناندو دینیز، مربی فلومیننزه، در بدو ورود به ریودوژانیرو در مورد گفت‌وگویی که پس از فینال جام باشگاه‌های جهان با پپ گواردیولا داشت، صحبت کرد.

پپ گواردیولا از جوانان ما خوشش آمده بود!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، فلومیننزه در فینال جام باشگاه های جهان برابر سیتی با چهار گل شکست خورد، هرچند جریان بازی به گونه‌ای نبود که تیم برزیلی چنین باحت سنگینی را متحمل شود.

در هر صورت سیتی به لطف تجربه و کیفیت بالای ستاره هایش موفق به پیروزی و کسب عنوان قهرمانی شد. در پایان بازی شاهد گفت‌وگوی گرم و صمیمانه مربیان دو تیم بودیم. پپ و دینیز در وسط زمین و قبل ازاهدای مدال ها برای دقایقی باهم حرف زدند.

دینیز که مربی موقت تیم ملی برزیل نیز محسوب می شود، در بازگشت به ریو و در مصاحبه با خبرنگاران گفت: «پپ ستاره های سرشناس ما مثل مارسلو و فیلیپه ملو را طبعا خوب می شناخت ولی به من گفت تحت تاثیر بازی چند بازیکن جوان ما قرار گرفته است. ما در مورد تیم ملی برزیل نیز حرف زدیم. برای من حرف های پپ در نشست خبری که از تیم ما تمجید کرد، جالب بود.

او قبول کرد که فلومیننزه تیم دست و پا بسته ای نبود و حتی در مقاطعی سیتی را کاملا تحت کنترل داشتیم. برای همه ما لیبرتادورس یک جام رویایی بود که به آن رسیدیم و اگر قهرمان جام باشگاه های جهان نیز می شدیم، عالی می شد اما در هر صورت باید به سیتی تبریک گفت.»

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها