کد خبر: 698041
تاریخ انتشار :

هواداران زن چاره پر تماشاگر شدن بازی‌های پرسپولیس

مطابق پیش بینی‌ها از بلیت فروشی بازی پرسپولیس – شمس آذر استقبال جالبی صورت نگرفت.

هواداران زن چاره پر تماشاگر شدن بازی‌های پرسپولیس
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ورزش سه ، شرایط پرنوسان پرسپولیس در هفته‌های گذشته و دور شدن از پیروزی و صدر جدول باعث شده هواداران این تیم رغبت چندانی برای حضور در ورزشگاه آزادی  و تماشای بازی‌های خانگی این تیم نداشته باشند آن هم در شرایطی که امروز و پنجشنبه در بازی عقب افتاده مقابل نساجی مازندران آخرین بازی‌های خانگی پرسپولیس در نیم فصل نخست را شاهد خواهیم بود و بعد از آن چیزی بیش از یک ماه و شاید نزدیک به شش هفته پرسپولیس در این ورزشگاه به میدان نرود.

با وجود آنکه بلیت فروشی بازی پرسپولیس مقابل شمس آذر از روز پنجشنبه شروع شد اما استقبال جالبی از خرید بلیت به عمل نیامد تا جایی که باشگاه پرسپولیس روز شنبه مجبور شد به هوادارانش یادآوری کند که بلیت فروشی این مسابقه ادامه دارد.

گفتنی است در فاصله چیزی حدود 6 ساعت تا شروع این مسابقه حدود 23 هزار بلیت به فروش نرفته و پیش بینی می‌شود تعداد حاضران در ورزشگاه آزادی حتی نسبت به دیدار دو هفته پیش این تیم مقابل هوادار کمتر هم باشد.

نکته جالب اینکه بلیت جایگاه بانوان خیلی زود تمام شد و این سوال پیش آمد که چرا تعداد بلیت‌های بخش بانوان افزایش نمی‌یابد .باشگاه پرسپولیس با توجه به شرایط اقتصادی بدی که دارد و البته نیاز تیم به حمایت هوادارانش در روزهای سخت، می‌تواند با درخواست از نهادهای امنیتی و برگزار کننده مقدمات حضور تعداد بیشتری از هواداران خانم خود در ورزشگاه را ایجاد کند.

برای بازی‌های خانگی پرسپولیس سکوهای طبقه دوم ضلع جنوبی ورزشگاه به هواداران خانم اختصاص می یابد اما تنها یک بلاک آن پر می‌شود در صورتی که اگر شرایط مهیا باشد به نظر می‌رسد هواداران خانم پرسپولیسی قادر به پر کردن تمام آن سکوهای ضلع جنوبی ورزشگاه و بالای تونل باشند.

هواداران خانم پرسپولیسی در مدل حمایت از تیم محبوب شان هم طی بازی‌های قبل فوق‌العاده نشان داده اند و با توجه به اینکه در تشویق کم نمی‌گذارند و متوقف‌ نمی‌شوند و البته حاشیه‌ای هم برای تیم ایجاد نمی‌کنند، می‌توانند در نقش یار دوازدهم حامی بزرگی برای پرسپولیس در بازی‌های خانگی‌اش باشند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها