کد خبر: 698483
تاریخ انتشار :

فوری و رسمی: شش سپاهانی محروم شدند!

کمیته انضباطی اعلام کرد که شش بازیکن سپاهان تا زمان اصلاح قرارداد اجازه همراهی تیمشان را نخواهند داشت.

فوری و رسمی: شش سپاهانی محروم شدند!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بعد از شکستن حکم کسر امتیاز از سپاهان و بر اساس رای کمیته استیناف، اعلام کرده که شش بازیکن سپاهان تا زمان اصلاح قرارداد از حضور در میادین محروم خواهند بود.

این حکم بعد از آن صادر می‌شود که کمیته استیناف دفاعیات سپاهان در مورد مسئله مالیات و حق فسخ را پذیرفت اما در سه مورد «قرارداد دلاری، افزایش دستمزد و پرداخت هزینه کارگزاری» استدلال سپاهان را مورد پذیرش قرار نداد.

بر همین اساس، نامه ابوالفضل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی به ریاست سازمان لیگ فوتبال به شرح زیر است:

پیرو نامه شماره 140225008 مورخ 1402/6/26 با عنایت به تایید دادنامه شماره 1101 مورخ 1402/6/21 درباره ضرورت اصلاح قرارداد بازیکنان آقایان پیام نیازمند، رضا شکاری، رضا اسدی، هادی محمدی، کاوه رضایی و احسان پهلوان استفاده از بازیکنان مذکور توسط باشگاه سپاهان منوط به اصلاح قرارداد آنها است.

این در حالی است که پیام نیازمند و رضا شکاری باید بیشترین میزان اصلاح را در قرارداد خود داشته باشند چرا که به گفته کمیته استیناف در قرارداد آنها هم تغییر بر اساس نرخ ارز وجود داشته، هم باشگاه هزینه کارگزاری را متقبل شده و از سوی دیگر افزایش دستمزد بیشتر از 25 درصد برای قرارداد فصل آینده وجود داشته است.

همچنین کاوه رضایی، رضا اسدی و هادی محمدی در دو موضوع افزایش بیشتر از 25 درصدی دستمزد و هزینه کارگزاری باید قرارداد خود را مورد اصلاح قرار بدهند.

احسان پهلوان بازیکنی است که تنها در مسئله تقبل هزینه کارگزاری (ایجنتی) از سوی باشگاه سپاهان محکوم به تغییر قرارداد است و تا زمان اصلاح نمی‌تواند برای تیمش به میدان برود.

تیم فوتبال سپاهان باتوجه به برگزاری دیدار معوقه با گل‌گهر سیرجان تنها یک روز فرصت دارد تا بازیکنان را مجاب به اصلاح قرارداد خود در این موارد کند و در غیر این صورت بدون این نفرات وارد زمین خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها