کد خبر: 699359
تاریخ انتشار :

بمب امباپه: هم رئال شوکه شد هم پی اس‌ جی!

کی لیان امباپه نزدیک به یک سال بود که با هیچ رسانه‌ای در مورد آینده‌اش حرف نزده بود اما دیشب سکوتش را به شکلی غیرمنتظره شکست.

بمب امباپه: هم رئال شوکه شد هم  پی اس‌ جی!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، پی‌اس‌جی و تولوز دیشب در حضور 41 هزار نفر در پارک دو پرنس دیدار سوپرجام فرانسه را برگزار کردند. دیداری که قرار بود تابستان در تایلند برگزار شود ولی منتفی شد.

بدون شک توجهات در این بازی روی کیلیان امباپه بود که قراردادش 6 ماه دیگر تمام می‌شود و هنوز آن را تمدید نکرده است. امباپه مطابق انتظار درخشید و گل دوم تیمش را زد و در پایان نیز جام قهرمانی را همراه مارکینیوش بالای سر برد. این دوازدهمین جام او با پی‌اس‌جی و شانزدهمین جام او در مجموع بازی‌های باشگاهی و ملی بود.

امباپه پس از فتح پنجمین سوپرجام فرانسه خود با پاری سن ژرمن، به میکسدزون پارک دو پرنس رفت، جایی که شاید کسی انتظار ورودش را نداشت و بسیاری از خبرنگاران را غافلگیر کرد.

ستاره فرانسوی یک بار دیگر در پنجره نقل و انتقالات به کانون شایعات تبدیل شده و این بار اعلام کرد که هنوز هیچ تصمیمی برای آینده‌اش نگرفته و علاوه بر این، توافقی با الخلیفی دارد که اگر در نهایت جدا نیز شود، هیچ‌یک از طرفین ضرر نخواهند کرد.

امباپه گفت: «تصمیمی نگرفته‌ام اما اکنون ما با رئیس یک توافقی داریم که به این معنی است که همه طرف‌ها محافظت می‌شوند. آینده من درون باشگاه مورد بحث نیست و کسی به این موضوع علاقه‌ای ندارد. الان فقط باید به تیم فکر کرد.»

امباپه در ادامه گفت که وقتی بداند چه تصمیمی باید برای آینده‌اش بگیرد، دلیلی نخواهد داشت که سرنوشتش مثل دو سال پیش در ماه می تعیین شود. سیگنالی دیگر که نشان می‌دهد امباپه قبل از پایان فصل در مورد تمدید یا جدایی نظرش را خواهد گفت.

حرف‌های امباپه بازتابی گسترده در رسانه‌های دنیا داشت. او به ماه‌ها سکوتش در حالی پایان داد که نه رئال مادرید و نه پی‌اس‌جی انتظارش را نداشتند.

اکیپ در این باره نوشته است که امباپه باز هم به گونه‌ای حرف زد که نه مشخص شد او قصد تمدید دارد و نه رئال را امیدوار کرد. حرف‌های دو پهلوی ستاره فرانسوی پیامی ویژه نیز برای باشگاه مادریدی بود.

رئال پیشنهادی به امباپه ارائه کرده و از وی خواسته است تا پایان ژانویه به آن پاسخ بدهد. رئال دیگر نمی‌خواهد چند ماه دیگر نیز منتظر امباپه بماند و استراتژی نقل و انتقالات تابستانی خود را بر اساس امباپه تعیین نخواهد کرد.

طبق گزارش اکیپ، حرف‌های جدید امباپه ممکن است باعث شود رئال مادرید شاید همین امروز پیشنهادش را پس بگیرد. رئال هیچ علاقه‌ای به کش دادن این موضوع و تنش رسانه‌ای جدید با پاریس ندارد. امباپه ولی قصد ندارد به این زودی‌ها پاسخ نهایی بدهد و این خلاف خواسته رئال است.

از سوی دیگر پی‌اس‌جی نیز انتظار نداشت امباپه توافق تابستانی را علنی کند. امباپه به نوعی تایید کرد که بخشی از پاداش وفاداری خود به ارزش 150 میلیون یورو را بخشیده و با این شرط به تیم برگشت. نباید فراموش کنیم که او موقتا از تیم کنار گذاشته شده بود. در واقع حتی اگر امباپه از پی‌اس‌جی رایگان برود نیز باشگاه ضرر نخواهد کرد. 

حرف‌های دیشب امباپه مثل یک شوک به رئال و پی‌اس‌جی بود. کسی نمی‌داند بالاخره او چه زمانی حرف نهایی را خواهد زد. او بازی رسانه‌ای جدیدی را شروع کرده است که به مذاق رئال خوش نمی‌آید. اینجا حتی شاید پای باشگاه سومی مثل لیورپول نیز در میان باشد. کیلیان بازار ژانویه را در سومین روزش داغ کرد. این بازی چه زمانی تمام خواهد شد؟

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها