کد خبر: 699523
تاریخ انتشار :

بایرن مونیخ جانشین توخل را انتخاب کرد!

بایرن مونیخ ژابی آلونسو را بهترین گزینه برای هدایت این تیم پس از جدایی توماس توخل می‌داند.

بایرن مونیخ جانشین توخل را انتخاب کرد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، ژابی آلونسو به عنوان یکی از بهترین مربیان فصل اروپا کار می‌کند. بایرلورکوزن او شکست نمی‌خورد و تنها تیم در بین 5 لیگ بزرگ اروپاست که بدون شکست در حتی یک بازی -22 برد و 3 تساوی- به سال 2024 رسیده است.

سبک جذاب و قابل اعتمادی که تیم ژابی بازی می‌کند، توجه باشگاه‌های بزرگ را به خود جلب کرده است، در این بین حتی یکی از آن‌ها پیش قدم شده تا به محض اینکه فرصتی فراهم شود، ژابی را به خدمت بگیرد.

این باشگاه بایرن مونیخ است که در حال حاضر به آینده همراه با ژابی فکر می‌کند. طبق گزارش رلوو اسپانیا، مدیران بایرن مونیخ از دستاوردهای او در لورکوزن شگفت‌زده شده‌اند و آماده هستند تا به محض جدایی توماس توخل، او را انتخاب کنند.

این انتخاب تنها به دلیل شایستگی‌های ورزشی ژابی نیست. روحیه او، روش کار و شناخت او از بایرن مونیخ، جایی که او 3 سال پایانی دوران بازی خود را در آن گذراند، از دلایل قابل اتکای بایرن مونیخ هستند.

با تمدید قرارداد کارلو آنچلوتی با رئال مادرید این پیام به ژابی آلونسو و سایر مربیان ارسال شده که فعلا این مربی ایتالیایی در باشگاه اسپانیایی می‌ماند.

باشگاه‌های دیگری هم علاقه‌مند به همکاری با آلونسو هستند و برای جذب او تلاش می‌کنند، اما نه به اندازه بایرن مونیخ. این مربی ایده ادامه فعالیت در بوندسلیگا را دوست دارد.

یکی از اهداف او به عنوان مربی هدایت سه باشگاه بزرگی است که در آن‌ها به عنوان یک فوتبالیست درخشیده است: بایرن، مادرید و لیورپول. باواریایی‌ها می‌توانند اولین مقصد او در این راه باشند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها