کد خبر: 699658
تاریخ انتشار :

پرسپولیس غیر از برانکو هیچ گزینه دیگری ندارد

باشگاه پرسپولیس مشخص کرد که برای جانشین یحیی گل محمدی تنها دنبال گزینه خارجی است.

پرسپولیس غیر از برانکو هیچ گزینه دیگری ندارد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ورزش سه، با توجه به بیانیه رسمی باشگاه پرسپولیس و البته مصاحبه اعضای هیئت مدیره این باشگاه مشخص شد که مدیران این باشگاه برای جانشینی یحیی گل محمدی فقط به فکر گزینه خارجی هستند.

با این وجود نکته اینجاست که آنها فقط و فقط یک گزینه خارجی در سر دارند و آن کسی نیست جز برانکو ایوانکوویچ 69 ساله.

البته که رسیدن به این نام بسیار ساده بود و از مشخصاتی که اعضای هیئت مدیره درباره‌اش صحبت می‌کردند مشخص بود که برانکو گزینه اصلی آنهاست اما نکته اینجاست که باشگاه هیچ گزینه دوم و سومی ندارد. این یعنی که مدیران باشگاه به گزینه‌های خارجی دیگر هیچ فکری نکرده‌اند و صحبت‌هایی که درباره احتمال مذاکره با دراگان اسکوچیچ مطرح شده بود صحت ندارد.

با این حال مشخص است که مدیران باشگاه پرسپولیس با وجود تاکید هیئت مدیره هیچ تلاشی برای جست و جو بین مربیان خارجی بیکار نکرده‌اند و فقط و فقط به برانکو ایوانکوویچ فکر می‌کنند که قراردادش بعد از پایان جام ملت‌های آسیا با عمان به پایان خواهد رسید.

گفتنی است برانکو در پایان لیگ چهاردهم سرمربی پرسپولیس شد  و در شش هفته پایانی سرمربی این تیم بود. او برای قهرمانی لیگ پانزدهم دو گل کم آورد و جام را به استقلال خوزستان پدیده آن فصل داد اما در فصول شانزدهم، هفدهم و هجدهم با قدرت به قهرمانی رسید ضمن اینکه در فصل آخر خود دبل کرد و قهرمانی جام حذفی را هم برای پرسپولیس آورد.

در عین حال پرسپولیس با سرمربیگری برانکو یک بار در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال شکست خورد و حذف شد، یک بار تا نیمه نهایی و یک بار تا فینال این رقابت‌ها رفت و بار آخر از مرحله گروهی صعود نکرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها