کد خبر: 700159
تاریخ انتشار :

خشم پی ولی: با پنالتی اشتباه ما را حذف کردند!

استفانو پی ولی، سرمربی میلان، از عملکرد داوری در بازی برابر آتالانتا به هیچ وجه راضی نیست.

خشم پی ولی: با پنالتی اشتباه ما را حذف کردند!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، میلان شب گذشته در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا روبروی آتالانتا به میدان رفت و با نتیجه 1-2 برابر این تیم شکست خورد تا از صعود به نیمه نهایی باز بماند. 

این تیم موفق شد گل اول این بازی را توسط رافائل لیائو در دقیقه 45 به ثمر برساند اما به فاصله دو دقیقه و پیش از پایان نیمه اول گل تساوی را دریافت کرد و گل دوم هم در دقیقه 59 روی یک پنالتی جنجالی به ثمر رسید تا میلان در همین مرحله حذف شود. 

پیولی پس از پایان این بازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: «فکر می‌کنم ما نیمه اول بازی خیلی خوبی داشتیم. شایسته پیش افتادن از حریف بودیم اما باید روی گل مساوی خیلی بهتر دفاع می‎‌کردیم اما حقیقت این است که این بازی با پنالتی کاملا اشتباه که اصلا رخ نداده بود عوض شد. 

پس از این پنالتی بود که بازیکنان ما تمرکزشان را از دست دادند، ساختار ما به هم خورد و کنترل بازی از دست رفت. ما به سختی توانستیم این تعادل را بار دیگر در ترکیب تیم برقرار کنیم و در نهایت هم نتوانستیم عملکردی که در نیمه اول داشتیم را تکرار کنیم. 

بحث درباره کمک داور ویدیویی خیلی زیاد است اما آن ضربه اصلا پنالتی نبود چون بازیکن ما اول به توپ رسید و چون بازیکن آتالانتا حتی پیش از این که برخوردی به وجود بیاید به زمین افتاد. شب خیلی بدی بود. ما باید واکنش بهتری نشان می‌دادیم ولی من ناامیدی بازیکنانم را درک می‌کنم. این بازی کاملا برابر بود و این اتفاق باعث ایجاد تغییر شد. این واقعا باعث تاسف است.» 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها