کد خبر: 700162
تاریخ انتشار :

فوری: پرسپولیس آماده بله از برانکو

باشگاه پرسپولیس تمام اقدامات لازم برای امضای قرارداد با سرمربی پرافتخار کروات را انجام داده است.

فوری: پرسپولیس آماده بله از برانکو
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، مدیران پرسپولیس پس از پایان همکاری با یحیی گل‌محمدی خیلی زود برای انتخاب جایگزین وی اقدام کردند و سراغ برانکو ایوانکوویچ رفتند تا مذاکرات‌شان را با او پیش ببرند و دوباره سرمربی کروات را به این باشگاه برگردانند، اما در کنار مسائل خانوادگی مطرح شده از سوی او، بحث پرداخت مالیات قدیمی هم وجود داشت که مانع از پیشروی روند مذاکرات شده بود.

با وجود اینکه مباحث زیادی برای پرداخت مالیات برانکو و جرایم آن هم وجود داشت، اما سرخ‌پوشان توانستند این موضوع را حل کنند و حالا منتظر موافقت نهایی از سوی ایوانکوویچ و امضای قرارداد با سرمربی حال حاضر تیم ملی عمان هستند.

رضا چلنگر، مترجم و دوست نزدیک برانکو در ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ما عنوان کرد: همین الان به باشگاه پرسپولیس رفتم و جلسه‌ای با آقای درویش داشتم که ایشان هم لطف داشتند و خیلی خوب، مهربان، با محبت و خالص رفتار کردند. متوجه هیچگونه علائم بدی که بگوید نمی‌خواهم یا نمی‌شود برانکو بیاید، نشدم و اتفاقا خیلی دوست دارند این اتفاق بیفتد. 

او با اعلام خبر خوش برای هواداران پرسپولیس ابراز کرد: نمی‌دانم آقای درویش چطور توانست در بحث مالیات برانکو انقدر سریع عمل کند و مباحث بخشودنی، نابخشودنی، اصل و فرع مالیات را پرداخت نماید. واقعا برای من جالب توجه بود و تمام فیش‌های پرداختی را از نزدیک دیدم و فکر می‌کنم شنبه یا یکشنبه مفاصا حساب مالیات برانکو صادر شود تا بتواند خیلی راحت به ایران بیاید و برود.

چلنگر یادآور شد: یکی از موانع بزرگ و حتی اصلی بر سر راه حضور برانکو در پرسپولیس بحث مالیات و جرایم ایشان بود که آقای درویش آن را حل کرد و حالا منتظر هستیم تا مفاصا حساب هم بیاید و گام‌های بعدی برداشته شود.

او تاکید کرد: موضوعی که کاملا متوجه شدم، این است که آقای درویش کاملا آمادگی دارد تا قرارداد برانکو را امضاء کنند و 100 درصد خودش فرماندهی انجام این کار را خیلی خوب و راضی کننده برای هواداران پیش می‌برد.

چلنگر با بیان اینکه حل مشکل مالیاتی برانکو کار بزرگ و در ابعاد گسترده‌ای بود، ابراز کرد: من مدت‌ها در جریان بحث مالیاتی قرار داشتم و دیدم که 7-6 فیش مالیاتی با مباحث متفاوت در این پرونده وجود داشت، مالیات انباشته شده بود و مدیران سابق به آن توجهی نداشتند یا ذره‌ای از آن را پرداخت نکردند، اما این سنگ بزرگ را مدیرعامل پرسپولیس در 24 ساعت برداشت.

او در مورد واکنش برانکو پس از مطلع شدن از حل مشکل مالیاتی در ایران ابراز کرد: فقط می‌توانم بگویم که ایشان خیلی خوشحال خواهد شد و با روحیه مضاعف تیمش را به مصاف عربستان و جام ملت‌های آسیا می‌فرستد.

چلنگر یادآور شد: برانکو تا آخرین لحظه حضورش با تیم ملی عمان در جام ملت‌ها پایبند به قراردادش است و باید کامل بالای سر این تیم باشد و به موفقیت برسد که پس از این رقابت‌ها هم قراردادش به اتمام می‌رسد و می‌تواند به پرسپولیس بیاید.

او تصریح کرد: بعد از پایان مسابقات عمان در جام ملت‌ها و حتی قبل از آن هم تلاش خواهد شد تا حضور برانکو در پرسپولیس قطعی شود و احتمال خیلی قوی این اتفاق ممکن است بیفتد. با توجه آقای درویش مُصر بود تا این کار زودتر انجام شود و برانکو بیاید. من هم به هواداران پرسپولیس می‌گویم اصلا نگران نباشند، چراکه یک کار غیرممکن (تسویه مالیات) انجام شد.

چلنگر با اشاره به حل مشکل ورود و خروج برانکو در ایران ابراز کرد: حالا که بحث مالیاتی به طور کامل از سوی باشگاه پرسپولیس انجام شده، برای رفت و آمد هیچ عذر و بهانه و مشکلی نیست. برانکو هم گفته فقط بحث خانوادگی دارم که باید دید در مذاکره بعدی با ایشان چه اتفاقی می‌افتد.

او تاکید کرد: به نظرم این وظیفه از دوش هیئت مدیره و شخص مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برداشته شد تا مشکل حضور برانکو در این تیم را حل کنند و اینکه گفته شود آنها نخواستند یا کاری نکردند، درست نیست چون من می‌دانم به شکل معجزه‌آسایی بحث مالیات انجام شد.

چلنگر در اظهار نظری جالب در پایان صحبت‌های خود گفت: این طرف (پرسپولیس) به‌عنوان خواستگار هزار درصد به دنبال امضای قرارداد است و فقط منتظر تایید و «بله» از برانکو هستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها