کد خبر: 700418
تاریخ انتشار :

گزارش زنده: شگفتی علیه مدعی شماره یک قهرمانی!

ژاپن با دو گل از ویتنام عقب افتاده و در آستانه یک شگفتی بزرگ قرار دارد.

گزارش زنده: شگفتی علیه مدعی شماره یک قهرمانی!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، این بازی در حالی برگزار می شود که شاگردان هاجیمه موریاسو به عنوان مدعی شماره یک قهرمانی مطرح هستند و تمام توجهات را به خود جلب کرده اند و حالا در هفته نخست به مصاف ویتنام رفته اند.

دور اول مرحله گروهی جام ملتهای آسیا

استادیوم: الثمامه (دوحه)

سوت داور: جونگ هیوک کیم (کره جنوبی)

ترکیب ژاپن:

زیون سوزوکی، یوکیناری سوگاوارا، کو ایتاکورا، شوگو تانیگوچی، هیروکی ایتو، جونیا ایتو، تاکومی مینامینو، واتارو اندو، هیدماسا موریتا، کیتو ناکامورا و مائو هوسویا

سرمربی: هاجیمه موریاسو

ترکیب ویتنام:

فیلیپ نگوین، نگوین تان بین، وو مین ترونگ، بیو هوانگ ویت آن، فام سون مان، فان توان تای، نگوین تای سون، نگوین توان آن، دو هونگ دونگ، فام توان های، نگوین دین باک

سرمربی: تروسیه

شرح گل:

ژاپن یک - ویتنام صفر (دقیقه 11: تاکومی مینامینو): ارسال توپ روی دروازه ویتنام با نفوذ سوگاوارا همراه شد اما ضربه او در مسیر بلوکه شد و تاکومی مینامینو به بهترین شکل ممکن دروازه را باز کرد.

ژاپن یک - ویتنام یک (دقیقه 16: نگوین دین باک): ارسال از روی نقطه کرنر با ضربه سر قوس دار نگوین دین باک همراه شد و توپ به شکلی عجیب در درون دروازه ژاپن قرار گرفت.

ژاپن یک - ویتنام دو (دقیقه 34: فام توان های): ارسال از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر مدافع ویتنام همراه شد که گلر ژاپن توپ را گرفت اما در ادامه فام توان های دروازه خالی را تبدیل به گل کرد تا ویتنام از حریف پیش بیفتد.

دقایق حساس:

دقیقه 21: مینامینو بعد از یک چرخش عالی، به سمت دروازه شوت زد که این ضربه با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه 32: فرار مهاجم ویتنام در حالی که این بازیکن را در موقعیت تک به تک قرار می داد، با خطای سوگاوارا همراه شد که داور یک کارت زرد نشان داد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها