کد خبر: 700442
تاریخ انتشار :

ارسلان استقلالی ها را سورپرایز کرد!

با وجود شایعات مطرح شده، ارسلان مطهری امروز در محل تمرین استقلال حضور یافت.

ارسلان  استقلالی ها را سورپرایز کرد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، درباره ارسلان مطهری طی هفته‌های گذشته اخبار متعددی در فضای رسانه‌ای و مجازی مطرح شده است؛ گفته می‌شد این مهاجم باتجربه بعد از نیمکت نشینی‌های پی در پی استقلال در لیست خروجی جواد نکونام قرار گرفته و در نیم فصل راهی تیم دیگری خواهد شد.

همین مسئله بعد از پایان دیدار با پیکان مورد پرسش از مطهری قرار گرفت و او در جواب به این شایعات گفت: «تکلیف خبرهایی که آمده بیرون، خبر است دیگر، خبر است، فقط خبر!»

در روزهای گذشته نیز شایعات متعددی پیرامون احتمال حضور او در برخی تیم‌های لیگ برتری مطرح شده بود. با این حال مطهری امروز در تمرین آبی‌پوشان حضور یافت و همپای سایر بازیکنان کار خود را جلو برد.

در ابتدای تمرین امروز جواد نکونام و مطهری همدیگر را در آغوش کشیدند تا مشخص شود مهاجم آبی‌ها فعلا بازیکن استقلال است و شایعات درباره پیوستنش به تیم‌های دیگر صحیح نیست.

جواد نکونام به مسئولان باشگاه اعلام کرده که تا زمان جذب بازیکن جدید، هیچ بازیکنی حق جدایی ندارد و این مسئله احتمالا درباره مطهری هم صادق است که امروز در کمپ مرحوم حجازی حضور یافت و کارش را در کنار آبی‌پوشان جلو برد.

باید دید در آینده چه اتفاقاتی پیرامون مطهری رخ می‌دهد؛ اینکه آیا این مهاجم باتجربه جمع استقلالی‌ها را ترک می‌کند یا به کارش در این تیم ادامه می‌دهد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها