کد خبر: 700626
تاریخ انتشار :

مورینیو یک جلسه تا اخراج فاصله دارد!

مدیران ارشد رم برای تعیین تکلیف آینده ژوزه مورینیو سرمربی تیمشان جلسه‌ای تعیین کرده‌اند.

مورینیو یک جلسه تا اخراج فاصله دارد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، جالوروسی در دیدار عصر یکشنبه خود در رقابت‌های سری آ سن سیرو با نتیجه 3-1 مقابل میلان باخت دردناکی را متحمل شد، نتیجه‌ای که فاصله بین جایگاه آنها در رده نهم و منطقه صعود به لیگ قهرمانان اروپا را افزایش داد. حضور آنها در کوپا ایتالیا هم هفته گذشته و با شکست 1-0 در یک چهارم نهایی مقابل رقیب دیرینه، لاتزیو، پایان تلخی داشت.

رسانه‌های متعدد صبح دوشنبه گزارش دادند که رم اکنون در حال بررسی اخراج مورینیو به دنبال نتایج ضعیف است و ممکن است هافبک سابق این تیم دنیله ده روسی جایگزین او شود و هدایت تیم را حداقل تا پایان فصل بر عهده بگیرد.

به گزارش لا رپابلیکا، دن فریدکین، رئیس رم، قرار است با پسرش رایان، که از نزدیک به اوضاع باشگاه نظارت می‌کند، و مدیر اجرایی لینا سولوکو، یک کنفرانس تلفنی برگزار کند تا در مورد آینده مورینیو، ادامه همکاری و یا تعیین جانشینان احتمالی صحبت شود.

قرارداد این مربی پرتغالی با جالوروسی در تابستان به پایان می‌رسد اما اکنون نشانه‌هایی مبنی بر این که او ممکن است فصل را در پایتخت ایتالیا نبیند به چشم می‌خورد. مورینیو چند هفته قبل به رسانه‌ها گفته بود که کار در رم را دوست دارد و به موفقیت در آن ایمان دارد و تا زمانی که اخراح نشود تیم را ترک نخواهد کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها