کد خبر: 700635
تاریخ انتشار :

همه چیز آماده برای خریدهای جدید پرسپولیس

با جدایی محمد عمری، پرسپولیس با دست بازتری در بازار نقل و انتقالات فعالیت می‌کند.

همه چیز آماده برای خریدهای جدید پرسپولیس
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته استادیوم کاظمی، محل وداع محمد عمری با بازیکنان پرسپولیس بود. او احتمالا امروز به دیدار رضا درویش خواهد رفت تا آخرین مذاکرات را انجام دهد و احتمالا بعد از آن تهران را به مقصد انزلی، اردوی ملوان، ترک خواهد کرد.

جدایی او به منزله خروج یکی از بازیکنان بزرگسال پرسپولیس از فهرست این تیم خواهد بود که پیش از این مرتضی پورعلی گنجی را در لیست خروجی خود می‌دید. همچنین احتمالا باوجود تلاش باشگاه پرسپولیس و نماینده سرلک، این بازیکن هم سرباز خواهد شد تا لیست بزرگسالان پرسپولیس 16 نفره شود.

بنابراین قرمزها امکان خوبی باری فعالیت در نقل و انتقالات زمستانی خواهند داشت. نکته مهم این است که پرسپولیس باتوجه به جذب شهاب زاهدی و نبیل باهویی به همراه وحدت حنانوف و گئورگی گولسیانی، هنوز دو جای خالی در لیست خارجی خود نیز دارد.

لیست بزرگسالان پرسپولیس به این شرح است:

خط دروازه: علیرضا بیرانوند

دفاع مرکزی: گئورگی گولسیانی، وحدت حنانوف، فرشاد فرجی، حسین کنعانی

دفاع راست: دانیال اسماعیلی‌فر

دفاع چپ: علی نعمتی

هافبک دفاعی: سینا اسدبیگی، مسعود ریگی

هافبک مرکزی: سروش رفیعی

وینگر: امید عالیشاه، مهدی ترابی، وحید امیری، سعید صادقی

مهاجم: شهاب زاهدی، نبیل باهویی

به این ترتیب مدیریت باشگاه پرسپولیس امکان جذب سه بازیکن بزرگسال را خواهد داشت و برای خرید چهارم باید یک بازیکن دیگر از لیست قرمزها کنار برود.

باشگاه پرسپولیس در این نقل و انتقالات به سراغ عبدالکریم حسن، بشار رسن، محمد خدابنده‌لو، جواد آقایی‌پور و محمدرضا آزادی رفته که از بین آنها خدابنده‌لو تنها گزینه نزدیک به این تیم محسوب می‌شود.

با این حال سبد خرید پرسپولیس نشان می‌دهد که سرخ‌پوشان به دنبال جذب یک مدافع چپ، یک هافبک مرکزی و یک مهاجم هستند و احتمالا تا پایان نقل و انتقالات نیز با همین سیاست پیش خواهند رفت.

البته پرسپولیس از ابتدای فصل تلاش برای خرید گلر ذخیره را هم ادامه داده تا باتوجه به احتمال محرومیت یا مصدومیت بیرانوند، از این بابت مشکلی نداشته باشد.

در نهایت باید دید که در روزهای آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد اما پرسپولیس در معرض چند سوال جدی قرار خواهد داشت: عمری و سرلک رسما سرباز خواهند شد؟ به جای آنها کدام سه بازیکن جذب می‌شود؟ آیا نبیل باهویی و وحدت حنانوف در ترکیب تیم باقی خواهند ماند؟ دروازه‌بان ذخیره به خدمت گرفته خواهد شد؟ و سوالات بیشتر که پاسخ آنها تا اواخر بهمن داده می‌شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها