کد خبر: 701308
تاریخ انتشار :

پول مهدی طارمی در عربستان درآمد!

شاگردان سیمونه اینزاگی موفق شدند در فینال سوپر کاپ ایتالیا با گل وقت‌های اضافی لائاتورو مارتینز برنده مسابقه بشوند.

پول مهدی طارمی در عربستان درآمد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش‌سه"، در این فصل، فدراسیون فوتبال ایتالیا پا جای پای اسپانیایی ها گذاشت و فرمت سوپرجام را تغییر داد. سیستمی با چهار تیم معرفی شد و مسابقات به عربستان سعودی منتقل شد.

ناپولی، اینتر، فیورنتینا و لاتزیو (قهرمانان و نایب قهرمانان سری‌آ و جام حذفی) چهار تیم حاضر در سوپرکاپ ایتالیا بودند که در ورزشگاه ملک سعود ریاض به مصاف هم رفتند. اینتر در دیدار رده بندی موفق به شکست 3 برصفر لاتزیو شد و در سوی دیگر ناپولی هم با همین نتیجه فیورنتینا را از پیش رو برداشت.

در این بین اگرچه همه چیز طبق پیش‌بینی‌ها پیش نرفته و از نظر حضور تماشاگران شرایط ایده‌آل نبوده، اما اینتر توانست با پیروزی در سوپرکاپ ایتالیا 8 میلیون درآمد کسب کند. این درآمد برای ناپولی هم 5 میلیون یورو بود که می‌تواند رقم قابل توجهی باشد.

اینتر بابت قهرمانی در سوپرکاپ ایتالیا، 8 میلیون یورو پاداش دریافت کرد.

نکته قابل توجه اینکه اینتر به تازگی کار جذب مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو را تمام کرده و گفته می‌شود این بازیکن با قراردادی 3 ساله به ارزش هر سال 3 میلیون یورو به ایتالیا خواهد رفت، که حالا پاداش قهرمانی در سوپرکاپ می‌تواند بخش عمده‌ای از قرارداد مهدی طارمی را تأمین کند. البته گفته می‌شود که در قرارداد منعقدشده میان طارمی و اینتر تمدید قرارداد سال سوم مشروط به عملکرد طارمی تعیین شده است.

گزارش وب‌سایت گاتزتا از خبر پیوستن مهدی طارمی به اینترمیلان.

اینتر طی سال‌های اخیر با سیاست‌های مالی مناسبی که مدیران این باشگاه در پیش گرفته‌اند، نظم مالی بسیار خوبی پیدا کرده و قهرمانی در سوپرکاپ ایتالیا هم وضعیت مالی آنها را بهبود بخشید. آنها از همین حالا برای تابستان پیش رو دو هدف نقل و انتقالاتی مهم دارند که یکی زیلینسکی ستاره ناپولی و دیگری مهدی طارمی ستاره پورتو است که هر دو در تابستان به عنوان بازیکن آزاد به اردوی نراتزوی در کمپ آپیانو جنتیله اضافه می‌شوند.

در فصل جاری آرناتوویچ و سانچز دو مهاجم ذخیره لائوتارو و تورام هستند که اصلا نتوانسته‌اند در حد و اندازه‌های سایر بازیکنان اینتر باشند و در پایان فصل از این تیم جدا خواهند شد تا فضا برای ورود بازیکنان جدید و پیاده شدن بهتر برنامه‌های تاکتیکی اینزاگی مهیا شود.

نکته قابل توجه اینکه گفته می‌شود اینتر به تازگی کار جذب مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو را تمام کرده و گفته می‌شود این بازیکن با قراردادی 3 ساله به ارزش هر سال 3.5 میلیون یورو به ایتالیا خواهد رفت.

توییت فابریتزیو رومانو درباره نهایی شدن انتقال طارمی به اینتر:

مهدی طارمی نمی‌خواهد صحبتی درباره انتقال به اینتر داشته باشد، چرا که روی جام ملت‌های آسیا تمرکز کرده است. 

با این حال، توافق شفاهی میان اینتر و طارمی به صورت بازیکن آزاد همان‌طور که گزارش شده انجام شده است. البته جزییاتی وجود دارد تا معامله تمام شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها