کد خبر: 701338
تاریخ انتشار :

آب پاکی جانشین مورینیو روی دست مشتریان سردار

سردار آزمون در نقل و انتقالات زمستانی مورد توجه چند باشگاه از جمله سویا قرار داشته است.

آب پاکی جانشین مورینیو روی دست مشتریان سردار
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان گذشته بود که طی یک انتقال جالب سردار آزمون از بایرلورکوزن جدا شد و به رم پیوست تا در این تیم شاگرد ژوزه مورینیو شود. ستاره ایرانی در آلمان فصل دشواری را پشت سر گذاشته بود و با امید درخشش پا به پایتخت ایتالیا گذاشت.

در ابتدا انتقال سردار آزمون به رم با انتقادات فراوانی به خصوص از سوی هواداران این تیم مواجه شد اما ستاره ایرانی بدون توجه به شایعات به کار خود ادامه داد و رفته رفته توانست به یک مهره مهم در ترکیب به تیم ژوزه مورینیو تبدیل شود. سردار اخیراً اولین گزینه سرمربی پرتغالی برای تعویض در فاز هجومی بود و هرگاه هم که به زمین می‌آمد عملکرد تاثیرگذاری را به نمایش می‌گذاشت.

از شروع نقل و انتقالات زمستانی بود که شایعات زیادی در رابطه با سردار آزمون مطرح شد که مهم‌ترین آنها به علاقه باشگاه سویا به این بازیکن اختصاص داشت. با این حال خود مهاجم ایرانی از همان ابتدا اعلام کرد که هیچ برنامه‌ای برای جدایی ندارد و قصد دارد به کارش در رم ادامه دهد.

بعد از جدایی ژوزه مورینیو و روی کار آمدن دنیل ده‌رسی شایعه شد که شاید نظر سردار آزمون نیز تغییر کند و او به جدایی از رم تمایل نشان دهد اما فابریتزیو رومانو خبرنگار مشهور ایتالیایی همه این شایعات را رد کرده است. رومانو نوشت: "آ اس رم چندین پیشنهاد را برای سردار آزمون رد کرد، یکی دیگر از سویا در روزهای اخیر. هیچ قصدی برای فسخ قرارداد قرضی از بایر لورکوزن وجود ندارد زیرا ده‌روسی آزمون را به عنوان بخشی از تیم می‌خواهد. در صورت پیشنهاد خوب یا معاوضه، بلوتی می‌تواند جدا شود"

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها