کد خبر: 701419
تاریخ انتشار :

غول‌های اروپایی به‌دنبال جذب ستاره بایرن مونیخ

می شا ییل رش که، مدیر فنی سابق بایرن مونیخ، می‌گوید چند باشگاه بزرگ اروپایی به دنبال جذب یاش وا کی میش هستند.

غول‌های اروپایی به‌دنبال جذب ستاره بایرن مونیخ
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، شایعات بسیاری در چند هفته اخیر درباره احتمال جدایی کیمیش از بایرن مونیخ در پایان فصل جاری و در پنجره نقل و انتقالات تابستانی به گوش رسیده است. 

گفته می‌شود که این بازیکن هم دیگر تمایلی به ادامه حضور در آلیانز آرنا ندارد و مشتاق است که تجربیات جدیدی را در طول دوران فوتبالش به دست آورد و بایرن هم باید در تابستان پیش رو او را بفروشد تا ریسک از دست دادنش به عنوان بازیکن آزاد را نپذیرد. 

رشکه در گفت‌وگو با اسکای اسپورت در این باره اظهار داشت: «شایعاتی درباره علاقه بارسلونا به او وجود دارد. می‌توانم به شما اطمینان بدهم که در لیگ برتر هم بدون شک چند باشگاه خواهان جذب کیمیش هستند. صحبت من درباره باشگاه‌های رده ششم و پایین‌تر نیست، بلکه باشگاه‌های بزرگ صدر جدولی دنبالش هستند. 

می‌توانم تصور کنم که شاید کیمیش به دنبال تجربه چالش جدیدی باشد. از سوی دیگر، مطمئن هستم که اصلا به پاری سن ژرمن فکر نمی‌کند. هرچند آنها هم مشتاق به خدمت گرفتنش هستند اما تنها باشگاه بزرگ علاقه‌مند به این ستاره آلمانی نیستند. 

 

رابطه کیمیش با باشگاه بایرن و پیوند عاطفی‌ای که با آنها دارد بسیار قوی و محکم است. مسئله برای او احساسی است که به بایرن دارد و باید دید که شرایط چطور پیش خواهد رفت.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها