کد خبر: 701632
تاریخ انتشار :

یک ستاره از لیست پرسپولیس خط می‌خورد!

با اعلام رضا درویش پرسپولیس تا پایان هفته دو خرید جدید خواهد داشت که این به منزله جدایی یک بازیکن بزرگسال خواهد بود.

یک ستاره از لیست پرسپولیس خط می‌خورد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته اوسمار ویرا به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد تا سرنوشت نیمکت پرسپولیس سرانجام مشخص شود و این تیم پای به فصل جدید خود بگذارد. انتخاب اوسمار در میانه نقل و انتقالات باشگاه و در شرایطی رقم خورد که پرسپولیس تا کنون عیسی آل‌کثیر و عبدالکریم حسن را به خدمت گرفته است.

نکته جالب اینکه پرسپولیس از ابتدای نقل و انتقالات بر اساس فهرست ارائه‌شده توسط یحیی گل‌محمدی (و دستیارانش) وارد بازار شد و بازیکنان را به خدمت گرفت و حالا با سرمربیگری اوسمار، عملا مشکلی هم از این بابت باشگاه پرسپولیس را تهدید نمی‌کند چرا که آنها به نوعی با لیست موردنظر سرمربی آینده خود خرید کردند.

حالا رضا درویش در برنامه فوتبال برتر اعلام کرده که این باشگاه به دنبال جذب دو بازیکن است که یکی تا روز دوشنبه و دیگری تا پایان هفته به این تیم منتقل خواهند شد. او تاکید کرده که این دو بازیکن ایرانی خواهند بود و در عین حال ناگفته مشخص است که آنها جزء بازیکنان بزرگسال فوتبال ایران نیز هستند.

به این ترتیب اوسمار لاس ویرا در یک چالش جدی قرار خواهد گرفت. با جدایی محمد عمری و میلاد سرلک، پرسپولیس دو بازیکن دیگر را جایگزین آنها کرد و حالا فهرست پرسپولیس تنها یک جای خالی دارد و طبیعتا قرمزها برای جذب 2 بازیکن موردنظر باید یک نفر را در فهرست مازاد قرار بدهند.

بنابراین سرمربی پرسپولیس باید به این سوال مهم پاسخ بدهد که چه کسی در لیست مازاد او قرار خواهد گرفت و او چه کسی را از تیمش بیرون خواهد کرد؟

این لیست کامل بازیکنان بزرگسال پرسپولیس است:

1) علیرضا بیرانوند 2) دانیال اسماعیلی‌فر 3) حسین کنعانی 4) فرشاد فرجی 5) علی نعمتی 6) گئورگی گولسیانی 7) عبدالکریم حسن 8) سینا اسدبیگی 9) سروش رفیعی 10) سعید صادقی 11) مهدی ترابی 12) امید عالیشاه 13) مسعود ریگی 14) وحید امیری 15) وحدت حنانوف 16) عیسی آل‌کثیر 17) نبیل باهویی 18) شهاب زاهدی 19) ؟؟؟

از بین این نفرات شاید نبیل باهویی و وحدت حنانوف تنها بازیکنانی باشند که در نگاه نخست احتمال جدایی‌شان وجود دارد. بازیکنانی که شاید کنار گذاشتن آنها نیز دردسر چندانی برای اوسمار نداشته باشد و عملا او در اولین تصمیم مهم خود را بدون هزینه پشت سر بگذارد. این موضوع از آن جهت اهمیت دارد که او حمایت بیشتر بازیکنان را پشت سر خود می‌بیند و حتی این یکی از عوامل مهم در انتصاب او بوده است.

باشگاه پرسپولیس در این نقل و انتقالات تلاش کرد که نبیل را برای جذب آقایی‌پور وارد معامله کند و همچنین در بحث وحدت حنانوف نیز ابتدا قصد فروش او به گل‌گهر و سپس معاوضه با مس رفسنجان برای محمد خدابنده‌لو را داشت که اگر یکی از این سه حالت اتفاق بیفتد شاید ایده آل قرمزها نیز باشد.

اما به هر حال شاید در این نقل و انتقالات اتفاقات دیگری هم برای پرسپولیس رخ دهد و اوسمار مجبور شود از بین بازیکنان ایرانی که مهمترین حامی او در پرسپولیس هستند نیز مجبور به کنار گذاشتن یک نفر شود.

با شروع نقل و انتقالات در روز دهم بهمن ماه، باشگاه پرسپولیس باید به سرعت تصمیم نهایی خود در مورد یک بازیکن خروجی را بگیرد و شاید این محل بحث بعدی در این باشگاه باشد، چرا که بعید است حتی نبیل و وحدت نیز حاضر باشند به این سادگی‌ها از پرسپولیس کنار بروند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها