کد خبر: 701642
تاریخ انتشار :

دستور کلینزمن: رزرو هتل را تا فینال تمدید کنید!

یورگن کلینزمن، سرمربی تیم ملی کره جنوبی، از صعود تیمش به دیدار فینال جام ملت‌های آسیا اطمینان دارد.

دستور کلینزمن: رزرو هتل را تا فینال تمدید کنید!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد و نتایج تیم ملی کره جنوبی در مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیای 2023 باعث شد که انتقادات بسیاری خصوصا از سوی رسانه‌های این کشور علیه کلینزمن مطرح شود.

او حالا باید در مرحله یک هشتم این مسابقات روبروی تیم ملی عربستان به میدان برود و تمرینات آماده‌سازی برای حضور در این مسابقه را از روز گذشته آغاز کرد و این اولین جلسه تمرینی رسمی تیمی کره پس از پیروزی برابر مالزی بود. 

کسب دو تساوی و یک پیروزی در مرحله گروهی باعث شده است که بسیاری از خبرنگاران کره‌ای نسبت به ادامه مسیر تیم ملی کشورشان در این رقابت‌ها احساس خوبی نداشته باشند، اما سرمربی این تیم همچنان با تمام وجود به بازیکنانش اطمینان دارد.

یکی از خبرنگاران روز گذشته از او پرسید: «ما لازم داریم که رزرو هتل‌هایمان را تمدید کنیم، اما آیا واقعا نیازی به انجام رزرو تا زمان برگزاری دیدار فینال هست؟»

کلینزمن که لبخندی به لب داشت و از صحبتش مطمئن به نظر می‌رسید به او پاسخ داد: «خیلی سریع رزرو هتلت را تمدید کن. موضوع مهم این است که اعتماد به نفس داشته باشیم. ما به اینجا آمدیم تا قهرمان شویم. باید اهداف مشخصی داشته باشیم و خودمان را باور کنیم. بیایید با هم تا پایان راه برویم. 

اگر وقتی رقابت‌ها تمام شد ما قهرمان نبودیم، در آن زمان از من انتقاد کنید. این کار من است که چنین اظهارات و چنین انتقاداتی را تحمل کنم. به اینکه چطور می‌توانیم پیشرفت کنیم خیلی فکر کردم. با بازیکنان هم صحبت‌هایی داشتم.

به خوبی می‌دانیم که خط حمله عربستان سعودی در تغییر فاز و تغییر پست بازی بسیار خوب عمل می‌کند. من فکر می‌کند که ما باید با مهاجمانی که مهارت‌های فردی خاصی دارند محتاطانه رفتار کنیم. سی هزار هوادار این تیم در ورزشگاه حاضر خواهند بود. جو بازی مطمئنا به سود ما نیست، اما این بخشی از فوتبال است. ما به خوبی آماده خواهیم شد.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها