کد خبر: 701665
تاریخ انتشار :

یک کروات مانع از ثبت قرارداد آل کثیر و عبدالکریم

باشگاه پرسپولیس در شرایط کنونی قادر به ثبت قرارداد با بازیکنان تازه به خدمت گرفته خود نیست.

یک کروات مانع از ثبت قرارداد آل کثیر و عبدالکریم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، عیسی آل کثیر و عبدالکریم حسن دو بازیکنی هستند که به تازگی با پرسپولیس به توافق دست یافتند و قراردادشان را با سرخپوشان به امضا رسانده و اکنون نیز در اردوی امارات کار را دنبال می‌کنند.

با این حال اکنون یک مشکل بزرگ در مسیر ثبت رسمی قرارداد دو بازیکن جدید پرسپولیس وجود دارد و مدیریت باشگاه امیدوار است تا پیش از شروع دوباره مسابقات این مانع را برطرف کند.

باشگاه پرسپولیس به واسطه شکایت بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان کروات اسبق خود بابت مالیاتش با پنجره بسته مواجه شده است و این مسئله اکنون مانع بزرگی پیش روی این تیم قرار داده است. مدیریت پرسپولیس که موفق شده بود در توافق با این دروازه‌بان کروات مطالبات عجیب او را که در زمان مدیریت حسن انصاریفرد ثبت شده بود، به صورت اقساطی پرداخت کند، امیدوار بود این پرونده را کاملا ببندد.

اما در ادامه مشخص شد این دروازه‌بان جنجالی که دومین فصل جدایی‌اش از این تیم پشت سر گذاشته شده، بابت مالیات خود نیز شکایت دیگری علیه پرسپولیس مطرح کرده و با دریافت حکم آن اکنون پنجره باشگاه را بسته است.

مدیریت باشگاه پرسپولیس امیدوار است با تامین منابع لازم مالی، مالیات این دروازه‌بان را نیز پرداخت کرده تا با بسته شدن پرونده، موفق به ثبت قرارداد عیسی آل کثیر و همچنین عبدالکریم حسن شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها