کد خبر: 701746
تاریخ انتشار :

بمب سوم بعد از کلوپ و ژاوی: این مربی هم جدا می‌شود

نشریه اسپورت مدعی شده است که میکل آرتتا تصمیم گرفته در پایان فصل از آرسنال جدا شود!

بمب سوم بعد از کلوپ و ژاوی: این مربی هم جدا می‌شود
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، نیمکت مربیان در فوتبال در روزهای گذشته دچار تحول زیادی شده است. ابتدا یورگن کلوپ در روز جمعه از هواداران لیورپول خداحافظی و عنوان کرد که در پایان فصل از تیم می‌رود. 

روز بعد ژاوی هم همین کار را کرد و گفت که پس از ۳۰ ژوئن دیگر مربی بارسا نخواهد بود.

علاوه بر این دو که رسمی شده‌اند، نشریه اسپورت مدعی شده میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، به اطرافیانش اطلاع داده که احتمالا در پایان فصل آرسنال را ترک خواهد کرد.

قرارداد آرتتا با توپچی‌ها تا سال ۲۰۲۵ اعتبار دارد، اما به نظر می‌رسد که گذشت سال‌ها و تنش‌هایی که در فصول اخیر به وجود آمده، ضربه‌های زیادی را به این سرمربی زده است.

رابطه خوبی که او با مالکیت باشگاه لندنی دارد به او اجازه می‌دهد تا پس از پایان فصل بر سر خروج احتمالی توافق کند. آرتتا از حالا این موضوع را به اطرافیانش اعلام کرده است، البته اتفاقاتی که در ادامه فصل رخ می‌دهد ممکن است نظر او را تغییر دهند.

این خبر که با هماهنگی جالبی با خبر استعفای ژاوی دارد می‌تواند برای هواداران بارسلونا جذاب باشد. در نظرسنجی‌های پیج‌‌های هواداری بارسلونا آرتتا یکی از گزینه‌های موردعلاقه هواداران برای جانشینی ژاوی بوده است و بعید نیست فصل بعد آرتتا را بر روی نیمکت بارسلونا ببینیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها