کد خبر: 702057
تاریخ انتشار :

مثل پورتو - یوونتوس: گریه طارمی با پایان خوش!

مهدی طارمی در حین ضربات پنالتی لحظاتی عجیب و غریب را تجربه کرد.

مثل پورتو - یوونتوس: گریه طارمی با پایان خوش!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، تیم ایران در حالی مقابل سوریه به پیروزی رسید که شاید نقطه عطف این بازی اخراج مهدی طارمی از بازی بود که تیم ملی را تحت فشاری شدید قرار داد و باعث شد تا شاگردان امیر قلعه‌نویی با یک یار کمتر نتوانند نمایش موردنظر را مقابل سوریه ارائه کنند.

اوضاع برای ایران به حدی تغییر کرد که حتی سوریه فرصت گلزنی هم داشت و بعد از اخراج نمایشی مسلط را ارائه کرد. در این بین مهدی طارمی از همان لحظه اخطار دوم، با ناراحتی زمین را ترک کرد و دقایقی بعد غصه او به اوج خود رسید.

طارمی که برای جلوگیری از حمله حریف در دقیقه 90+1 این کارت قرمز را دریافت کرد تا وقت‌های اضافه را از روی سکو و در کنار همراهان تیم ملی تماشا کند اما فیلمبردار قطری هرطور که بود، ستاره تیم ملی ایران را شکار کرد.

طارمی در زمان ضربات پنالتی، در آغوش مهرپویا اسدی، آنالیزور تیم ملی بود و گریه می‌کرد و نمی‌توانست ضربه آخر احسان حاج‌صفی را ببیند.

در لحظاتی که بازیکنان تیم ملی یکی پس از دیگری برای ایستادن پشت ضربه پنالتی جلو رفتند، تصویر مهدی طارمی در حالی از سوی کارگردان برای نمایش انتخاب شد که صورت او کاملا خیس بود و به شدت گریه می‌کرد.

مهاجم بوشهری که خود را مقصر شکست احتمالی تیم ملی می‌دانست، در حالی‌که چند عضو تیم ملی نیز کنارش بودند، به شدت اشک می‌ریخت و احتمالا دعا می‌کرد که تیم ملی از این مهلکه جان سالم به در ببرد.

بعد از چند پنالتی و زمانی که شانس صعود ایران افزایش پیدا کرد، گریه طارمی شدیدتر هم شد و او با چشمان کاملا خیس اردوی تیم ملی ایران را تحت‌تاثیر قرار داده بود.

حالا بعد از این لحظات احساسی، باید منتظر مصاحبه مهدی طارمی هم ماند، ستاره تیم ملی که اگرچه در بازی با ژاپن حضور نخواهد داشت اما حداقل امشب با خوشحالی استادیوم را ترک خواهد کرد.

طارمی که بعد از صعود ایران هم به شدت احساسی شد و در آغوش بازیکنان تیم ملی اشک می‌ریخت، در حالی این لحظات دراماتیک را تجربه کرد که پیش از آن هم با چشمان اشک‌بار در مقابل دوربین حاضر شده بود.

سه سال پیش در دیدار لیگ قهرمانان پورتو - یوونتوس، طارمی در حالی برای تیم پرتغالی به میدان رفت که در اواسط بازی به شکلی عجیب از زمین اخراج شد و بازی را از رختکن تماشا کرد.

این اخراج که طارمی را زیر فشار شدیدی قرار داده بود، در نهایت با برتری پورتو همراه شد تا این مهاجم با گریه به سراغ هم‌بازیانش بیاید و از آنها تشکر کند و حالا دوباره او خوش شانس بود که اخراجش منجر به نتیجه غیر پیروزی نشد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها