کد خبر: 702066
تاریخ انتشار :

بد شانسی عجیب داروین: هت‌تریک تیرک! (عکس)

در بازی امشب لیورپول-چلسی، داروین نو نیز علاوه بر پنالتی دقایق پایانی نیمه اول، دو بار دیگر توپ را به تیرک کوبید.

 بد شانسی عجیب داروین: هت‌تریک تیرک! (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، داروین نونیز در دوران حضورش در لیورپول عملکرد قابل قبولی داشته اما به دلیل از دست دادن موقعیت‌های زیاد همواره مورد انتقاد هواداران بوده است.

یورگن کلوپ بزرگترین مدافع این مهاجم است. او بارها در نشست‌های خبری از ستاره تیمش تمجید کرده و نونیز را یکی از بهترین بازیکنان تیمش دانسته. با این حال برخی هم معتقدند که او اگر کمی خوش‌شانس‌تر بود می‌توانست با ارلینگ هالند رقابت کند.

لیورپول در نیمه اول بازی مقابل چلسی در هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس، توپ و زمین را کاملا در اختیار داشت و با دو گل این تیم را شکست داد.

اکثر بازیکنان لیورپول در نیمه اول عملکرد خوبی داشتند و چلسی را کاملا به دفاع برده بودند. یکی از بازیکنان تاثیرگذار قرمزها داروین نونیز بود. اگرچه او با بدشانسی‌های زیادی در ۴۵ دقیقه ابتدایی مواجه شد.

در دقیقه ۹ بازی او از پشت محوطه جریمه اقدام به شوت‌زنی کرد. پتروویچ، دروازه‌بان چلسی با نوک انگشتانش توپ را دفع کرد و در ادامه توپ با برخورد به تیر افقی دروازه به بیرون رفت.

۹ دقیقه بعد نونیز دوباره صاحب یک موقعیت فوق‌العاده شد. او در سمت چپ محوطه جریمه شوتش را زد و باز هم پتروویچ بر روی توپ تاثیر گذاشت و سپس توپ با برخورد به تیر عمودی سمت راست دروازه دفع شد.

بداقبالی‌های نونیز ادامه داشت. در دقیقه ۴۵ پس از خطای بادیاشیل بر روی ژوتا، داور نقطه پنالتی را نشان داد. نونیز پشت توپ ایستاد تا به بدشانسی‌هایش در این نیمه خاتمه دهد اما ضربه‌اش به تیر عمودی دروازه خورد تا تیرک برای سومین‌بار مانع گلزنی او در نیمه اول شود. فارغ از برخورد توپ به تیرک، یکی از جذابیت‌های صحنه پنالتی یورگن کلوپ بود. او بر حسب عادت پنالتی نونیز را تماشا نکرد و رو به تماشاگران ایستاد که باعث شد توجه هواداران به او جلب شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها