کد خبر: 702291
تاریخ انتشار :

امباپه تصمیمش را گرفت: تابستان در رئال!

کی لیان امباپه، ستاره پاری سن ژرمن، تصمیم قطعی خود را گرفته تا این تابستان به رئال مادرید بپیوندد.

امباپه تصمیمش را گرفت: تابستان در رئال!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، ماجرای پیوستن امباپه از پاری سن ژرمن به رئال مادرید نزدیک به دو سال است که اصلی‌ترین خبر نقل و انتقالاتی روز دنیا شده است و هر روز خبری متفاوت از دیروز در این باره به گوش می‌رسد. اما در روزهای اخیر به نظر می‌رسد حتی بدبین‌ترین خبرنگاران به این انتقال (مثل فلیکس دیاز، خبرنگار نزدیک به فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید) پیوستن ستاره فرانسوی را به رئال محتمل‌تر از همیشه می‌دانند و در روزهای اخیر پیوستگی در مورد اخبار پیوستن احتمالی امباپه به کهکشانی‌ها وجود داشته است. رئال مادرید به طور غیر مستقیم به امباپه گفته که این تابستان آخرین فرصت او برای پیوستن به رئال خواهد بود.

به نقل از نشریه فرانسوی لوپاریزین در شماره امروز، این بازیکن 25 ساله تصمیم نهایی خود را برای فصل 25-2024 گرفته و می‌خواهد که قطعا به مادرید بپیوندد. قرارداد این ملی پوش فرانسوی در تابستان امسال با تیم پاریسی تمام می‌شود و این ستاره می‌تواند به آرزوی دوران کودکی خودش برسد. البته گزینه تمدید خودکار تا یک سال دیگر در قرارداد او وجود دارد و او می‌تواند با فعال کردن این گزینه 60 میلیون یورو به جیب بزند. اما رئال مادرید برای امباپه معنایی دیگر دارد، حتی گزارش‌ها مبنی بر این هستند که او احتمالا با دستمزدی کمتر از آنچه در حال حاضر در پاری سن ژرمن دریافت می‌کند، با رئال قرارداد امضا خواهد کرد. او از 1 ژانویه و با ورود رسمی به شش ماه پایانی قراردادش، اجازه مذاکره با رئال را پیدا کرد.

این گزارش البته همچنین می‌افزاید که گفتن این که کار این معامله تمام شده "دروغ" بوده و هنوز راه زیادی تا آن مرحله باقی مانده است. اما مسئولان رئال مادرید و مدیربرنامه‌ و وکلای بازیکن در ارتباط تنگاتنگی برای تدوین این قرارداد هستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها