کد خبر: 702305
تاریخ انتشار :

سهراب در آبادان، انتخاب خاص صنعت نفت (عکس)

سهراب بختیاری زاده مدافع تیم ملی در جام جهانی 2006 به عنوان سرمربی جدید صنعت نفت انتخاب شد.

سهراب در آبادان، انتخاب خاص صنعت نفت (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورز‌ش‌ سه"، در هفته پایانی رقابت‌های نیم فصل اول مدیران باشگاه صنعت نفت آبادان با استعفای قطعی عبدالله ویسی مواجه شدند و این مربی تاکید کرد که برخلاف دو استعفای قبلی خود دیگر به هیچ وجه حاضر به بازگشت نخواهد بود.

پس از استعفای ویسی مدیران باشگاه آبادانی ابتدا از شفر به عنوان سرمربی تیم نام بردند و سپس با گزینه‌های دیگری نظیر محرم نویدکیا تا آستانه عقد قرارداد هم رفتند. این اتفاق برای کمالوند به شکل جدی‌تری رخ داد و او حتی 5 روز کار پیگیری تمرینات را زیر نظر داشت، اما خیلی زود تصمیم گرفت از اردوی طلایی پوشان آبادانی به دلیل مهیا نبودن شرایط جدا شود.

حالا مدیران باشگاه صنعت نفت آبادان که چند گزینه دیگر را برای حضور در راس کادر فنی تیم زیر نظر داشتند، درنهایت با سهراب بختیاری‌زاده به توافق رسیدند.

بختیاری‌زاده از جمله مربیان جوان فوتبال کشور به شمار می‌رود که چند سالی می‌‍شود کار خود را در عرصه جدید آغاز کرده. او طی سال‌های اخیر حضور در تیم‌هایی نظیر امید ایران، نفت مسجد سلیمان، استقلال خوزستان، شهر خودرو و خوشه طلایی ساوه را برعهده داشته است. بختیاری‌زاده در نیم فصل اول نیز به عنوان مشاور فنی در شمس آذر فعالیت کرد.

نکته قابل توجه درباره بختیاری‌زاده در دوران مربیگری این است که او اصول و چارچوب خاص خود را برای کار کردن دارد و به هیچ وجه حاضر نیست از اصول خود کوتاه بیاید و این موضوع را در استقلال خوزستان ثابت کرد و به همین دلیل هم با وجود نتایج قابل قبولی که در اردوی آبی‌پوشان خوزستانی کسب می‌کرد، درنهایت مجبور به جدایی شد.

البته بختیاری‌زاده حالا در شرایطی در آبادان کارش را آغاز خواهد کرد که تیم جدیدش هم مانند تیم‌های قبلی‌اش با مشلکلات مالی زیادی مواجه است و از نظر امکانات اصلا شرایط مناسبی ندارد و باید دید این چالش سخت برای مدافع تیم ملی در جام جهانی 2006 که سال‌های سال محبوب سکوهای آبی ورزشگاه آزادی بود، چطور پیش خواهد رفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها