کد خبر: 702343
تاریخ انتشار :

ریگی: آقا یحیی گردن من حق دارد

هافبک دفاعی کم‌حرف پرسپولیس می‌گوید امیدوارند روند خوب تیم در زمان سرمربیگری یحیی گل محمدی را ادامه دهند.

ریگی: آقا یحیی گردن من حق دارد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه" مسعود ریگی در مصاحبه با رسانه باشگاه پرسپولیس درباره شرایط اردوی دوبی گفت: با توجه به شرایط تیم پرسپولیس به این اردو نیاز داشتیم تا برای شروع نیم فصل دوم شرایط بهتری فراهم شود. این اردو از جهت آمادگی بازیکنان تیم و البته هماهنگ شدن نفرات جدید مهم بود و واقعا تاثیر مثبتی داشت. امیدوارم نیم فصل دوم جشن قهرمانی بگیریم.

ریگی درباره شرایط اردو و قرار گرفتن بازیکنان کنار هم به مدت ده روز نیز گفت: بله این شرایط پیش آمد و قرار گرفتن بازیکنان به مدت ده روز در یک محیط بسته اتفاق خیلی خوبی بود. ما شرایط تمرینی خوبی هم داشتیم و امیدوارم تا شروع نیم فصل دوم هم خوب کار کنیم.

هافبک دفاعی سرخ‌ها درباره تغییرات کادر فنی این تیم هم گفت: آقا یحیی به گردن من خیلی حق دارد. ما در پدیده کنار هم بودیم و امسال هم در خدمت ایشان بودم اما اتفاقاتی باعث شد تا ایشان از تیم بروند. در چهار سال گذشته ایشان زحمات خیلی زیادی برای تیم پرسپولیس کشیدند و همه این را دیدند. ان‌شاء‌الله هر جا هستند سالم باشند و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم خدا به ما کمک کند تا این مسیری که آقا یحیی پیش گرفته بود را ادامه بدهیم و همین روند خوب تداوم داشته باشد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها