کد خبر: 702368
تاریخ انتشار :

نویدکیا برای پرسپولیس شرط عجیب گذاشت!

محرم نویدکیا اعلام کرده در صورتی با انتقال محمد خدا بنده لو به پرسپولیس موافقت می‌کند که مسعود ریگی به مس رفسنجان برود.

نویدکیا برای پرسپولیس شرط عجیب گذاشت!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، بحث انتقال محمد خدابنده‌لو به پرسپولیس از مدت‌ها قبل مطرح بوده است؛ هافبک 24 ساله باتجربه مس رفسنجان در نقل و انتقالات زمستانی با پیشنهاد سرخ‌پوشان پایتخت مواجه شده اما تا کنون باشگاه نارنجی‌پوش با انتقال او موافقت نکرده است.

مسی‌ها که برای انتخاب سرمربی خود با چالش‌های مختلفی برخورد کردند، هر بار به دلیل ماجرای انتقال خدابنده‌لو به پرسپولیس را به تعویق انداختند. در زمان حضور کوتاه‌مدت سعید دقیقی در مس رفسنجان این سرمربی جوان با جدایی خدابنده‌لو به طور کامل مخالفت کرد. با بازگشت دقیقی به شمس‌آذر بار دیگر موضوع انتقال این هافبک جوان و باتجربه مطرح شد و حالا به شکل دیگری ادامه یافته است.

هافبک سابق تیم‌های پیکان، ذوب‌آهن و گل‌گهر سیرجان که همواره علاقه‌ خود به پرسپولیس را نشان داده، حالا با حضور محرم نویدکیا در رأس کادرفنی مس رفسنجان بار دیگر برای دریافت رضایت‌نامه خود اقدام کرده است.

نویدکیا اگرچه با جدایی خدابنده‌لو مخالف است، اما وقتی با اصرار او برای جدایی مواجه شده درخواست جالبی داشته است. سرمربی تازه‌وارد مس رفسنجان با توجه به سابقه همکاری با مسعود ریگی در سپاهان و علاقه‌ای که به سبک بازی این هافبک پرسپولیس دارد، اعلام کرده در صورتی با جدایی خدابنده‌لو موافقت می‌کند که ریگی به مس رفسنجان اضافه شود.

نویدکیا در شرایطی خواهان جذب ریگی از پرسپولیس شده که بعید است سرخ‌پوشان با این درخواست موافقت کنند. ریگی یکی از هافبک‌های باتجربه پرسپولیس است که نقش مفیدی در ترکیب تیمش دارد و قطعا پیشنهاد مس به سرخ‌پوشان با مخالفت اوسمار مواجه می‌شود.

به هر حال موضوع جدایی خدابنده‌لو از مس رفسنجان و حضور او در پرسپولیس همچنان ادامه دارد و باید دید تا پایان نقل و انتقالات زمستانی آیا اتفاق جدیدی را در این خصوص شاهد هستیم یا خیر.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها