کد خبر: 702409
تاریخ انتشار :

امباپه تصمیم نهائی‌اش را گرفت

ال‌ چی رینگی تو ادعا کرد که امباپه تصمیم گرفته به زودی خبر جدایی‌اش از پی اس جی را اعلام کند ولی به احترام باشگاه، تا پایان فصل در مورد پیوستن به رئال حرفی نخواهد زد.

امباپه تصمیم نهائی‌اش را گرفت
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر بار دیگر بحث انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید داغ شده و هر روز شایعه‌ای جدید منتشر می‌شود. 

در جدیدترین خبر، لوپاریزین دو روز پیش ادعا کرد که امباپه تصمیمش را گرفته و از پی اس جی جدا خواهد شد. این منبع نزدیک به باشگاه فرانسوی ادعا کرد که مقصد بعدی او نیز رئال خواهد بود.

سپس دیگر رسانه‌های معتبر فرانسوی نیز این ادعا را تایید کردند و دیروز دیلی میل و تلگراف انگلیس نیز گزارش‌های مشابهی داشتند.

در همین رابطه جوزپ پدررول، مجری برنامه معروف ال‌چیرینگیتو، و نزدیک به فلورنتینو پرز نیز در این رابطه حرف زد. او که به‌خاطر تیک تاک گفتن‌هایش در قضیه امباپه نیز مشهور شده، گفت: «از باشگاه رئال مادرید به من گفته‌اند که امباپه هیچ توافق و پیش قراردادی با ما امضا نکرده، با وجود اینکه از نظر قانونی مشکلی برای این کار ندارد. اینکه او تصمیم گرفته از پی اس جی جدا شود و می‌خواهد این قضیه را به زودی اعلام کند ولی نه با ما قراردادی امضا کرده و نه در این رابطه حرف خواهد زد. امباپه فقط خبر جدایی‌اش را اعلام خواهد کرد.»

پدررول سپس گفت که اینکه در رئال مادرید نسبت به این قضیه سکوت کرده‌اند، یعنی اخبار خوبی در راه است و باید کار انتقال او را تمام شده دانست، هرچند بازیکن ترجیح می‌دهد خبر امضای قراردادش را به ماه‌های بعد موکول کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها