کد خبر: 702793
تاریخ انتشار :

آمار نگران‌کننده اوسمار در پرسپولیس

باخت در بازی تدارکاتی شاید چندان مهم نباشد، اما اینکه ذهنیت باخت در تیمی شکل گیرد کاملا نگران‌کننده است.

آمار نگران‌کننده اوسمار در  پرسپولیس
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش “ورزش سه”، بازیکنان تحت تدابیر برانکو ایوانکوویچ یک جمله عجیب و جالب توجه داشتند؛ آنها می‌گفتند به شرایط ذهنی رسیده بودند که حتی مساوی را باخت می‌دانستند و رختکن آنها حتی بعد از مساوی هم ماتم‌زده می‌شد. تفکری که تیمی برنده شکل داده بود.

این تفکر در تیم یحیی گل‌محمدی نیز به همین شکل تا حد زیادی دنبال می‌شد و حتی با افتخاراتی برابر و بالاتر نیز همراه شده بود.

اکنون اما با تصمیمات عجیبی که در بخش مدیریتی اتخاذ شده و با جدایی یحیی گل‌محمدی این باشگاه با اوسمار به عنوان سرمربی به توافق رسید، نگرانی بین هواداران به بالاترین حد خود رسیده است.

آنها با اوسمار طی دو بازی تدارکاتی اخیر خود باخت را تجربه کرده‌اند. باختی که شاید بیشتر از اینکه از نظر نتیجه مدنظر قرار گیرد، باید نگران ذهنیت شکل گرفته در تیم بود. شکست پرگل در امارات هرچند با بهانه‌هایی مثل ناآمادگی و فشار تمرینات همراه بود، اما اکنون به شکلی دیگر مقابل تیمی از دسته اول و پایین جدولی تکرار شده است.

پرسپولیس اگر برنامه جام حذفی‌اش بر هم نمی‌خورد باید در این مرحله و دقیقا هم‌زمان با این دیدار تدارکاتی برابر تیمی از دسته اول قرار می‌گرفت و حتی تصور شکست و حذف در این دیدار هم ذهن هواداران این تیم را با نگرانی بزرگ‌تری همراه می‌کند.

آیا تیم اوسمار در شروع لیگ تیمی متفاوت نسبت به جدال‌های تدارکاتی خواهد بود؟

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها