کد خبر: 702797
تاریخ انتشار :

سرایت بدشانسی قایدی از تیم ملی به اتحاد کلباء

مهدی قایدی می‌توانست گل زیبایی را وارد دروازه العین کند ولی ضربه او با بدشانسی به تیرک دروازه برخورد کرد.

 سرایت بدشانسی قایدی از تیم ملی به اتحاد کلباء
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، اتحاد کلباء در دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی جام بانک اسلامی ابوظبی به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی دو بر صفر شاگردان هرنان کرسپو به پایان رسید تا آنها در بازی برگشت، کار به مراتب راحت‌تری برای رسیدن به مسابقه فینال داشته باشند.

مهدی قایدی که به تازگی و با حذف تیم ملی ایران از جام ملت‌های آسیا به تمرینات اتحاد کلباء اضافه شده است، در این مسابقه کار را از روی نیمکت آغاز کرد و در نیمه دوم پای به زمین مسابقه گذاشت و می‌توانست در دقیقه 62 این دیدار یک گل زیبا را وارد دروازه العین کند که با بدشانسی مواجه شد.

پس از آنکه بازیکن العین با یک پرتاب اوت، توپ را به پارک یونگ وو، بازیکن ثابت تیم ملی کره جنوبی در جام ملت‌های آسیا داد، قایدی با سماجت، توانست توپ را از این بازیکن گرفته و به آندرس وومبرگر پاس بدهد که این مهاجم آرژانتینی نیز یک و دوی قایدی را جواب داد و توپ را به او سپرد.

بازیکن ایرانی کلباء که پارک یونگ وو و همچنین دارامان کوماری مدافع 19 ساله اهل مالی را پیش روی خود داشت، با یک سر توپ تماشایی، هر دو بازیکن را از جریان بازی خارج کرد و وارد محوطه جریمه شد و و با پای چپ، ضربه خود را روانه دروازه العین کرد.

شوت زیبای قایدی با فاصله زیاد از دستان خالد عیسی سنگربان العین در حال ورود به درون دروازه بود که با بدشانسی تمام به زیر تیرک افقی دروازه برخورد کرد و کمی جلوتر از خط دروازه فرود آمد و به زمین مسابقه بازگشت که در ادامه آندرس وومبرگر نتوانست از فرصت پیش آمده استفاده کند و ضربه سر او به دلیل مزاحمت مدافع العین، به بیرون رفت.

قایدی که هنوز به درستی مشخص نیست چرا در بازی برابر قطر به میدان نرفت و با بدشانسی به همراه تیم ملی از دور مسابقات کنار رفت، در بازی کلباء برابر العین نیز بدشانس بود و در شرایطی که می‌توانست یک گل زیبا را به ثمر برساند، دست خالی زمین مسابقه را ترک کرد.

کلباء در نهایت و در روزی که مجیدی را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت، با دو گل تن به شکست داد تا کار سختی برای جبران در بازی برگشت داشته باشد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها