کد خبر: 702849
تاریخ انتشار :

سامان قدوس در روز فینال آسیا روی نیمکت

نام هافبک ایرانی بر نت فورد جزو نفرات ذخیره این تیم مقابل ولورهمپتون دیده می‌شود.

سامان قدوس در روز فینال آسیا روی نیمکت
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب دیدارهای هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس، تیم فوتبال برنتفورد که سامان قدوس در آن عضویت دارد، از ساعت 18:30 امشب در ورزشگاه مالینیو به مصاف تیم رده دهمی ولورهمپتون خواهد رفت.

سامان قدوس که طی یک ماه و هفت روز گذشته دور از مسابقات برنتفورد بود و تیم ملی ایران را در جام ملت‌های آسیا همراهی می کرد، در بازگشت به انگلیس شرایط متفاوتی را با نیمکت نشینی مقابل ولورهمپتون تجربه می کند.

هافبک ایرانی برنتفورد که قبل از جام ملت‌های آسیا در هفت  بازی پیاپی باشگاه در ترکیب این تیم حضور داشت و در پست‌های دفاع راست، دفاع چپ و هافبک میانی به کار گرفته شد، همچنان دور از فهرست نفرات‌شان مقابل ولورهمپتون است که پیش‌بینی می شود در نیمه دوم به زمین برود.

قدوس که در فصل جاری لیگ برتر انگلیس 14 بازی انجام داده و یک گل به ثمر رسانده، در جام ملت‌های آسیا حضور ثابت در تمام 6 مسابقه تیم ملی ایران داشت که دو پاس گل هم داد ولی نتوانست صعود به فینال را تجربه کند.

تیم فوتبال برنتفورد با 6 پیروزی، 4 مساوی و 12 شکست در این فصل 22 امتیازی و تیم پانزدهم جدول لیگ برتر انگلیس است که در صورت برتری مقابل ولورهمپتون یک پله صعود می کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها