کد خبر: 703170
تاریخ انتشار :

اعتراف کروس که به مذاق رئالی‌ها خوش نیامد

تونی کروس در پایان بازی رئال-لایپزیش در مصاحبه با رسانه‌های آلمانی اعتراف کرد که گل دقیقه دوم لایپزیش بدون مشکل بود و نباید مردود می‌شد.

اعتراف کروس که به مذاق رئالی‌ها خوش نیامد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید دیشب موفق شد در خانه لایپزیش با نتیجه 1-0 در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به پیروزی برسد. 

در همان ابتدای بازی و در دقیقه دوم لایپزیش به گل رسید. روی کرنر ارسالی لایپزیش روی دروازه رئال از سمت راست در ابتدا لونین توپ اول را دفع کرد و روی ریباند آن، بازیکنان لایپزیش موفق شدند مجدد ارسالی به عمق داشته باشند و توپ را با ضربه سر بنجامین سسکو وارد دروازه کنند. 

رئالی‌ها به این صحنه معترض بودند و داور خط نگهدار نیز آن را آفساید اعلام کرد. به نظر می‌رسد که آفساید روی ارسال دوم و به دلیل مزاحمت یکی از بازیکنان لایپزیش برای دروازه‌بان رئال اعلام شد. 

نظر کارشناسان داوری در مورد این گل متفاوت بوده، هرچند اکثریت معتقدند اعلام آفساید درست بود. 

تونی کروس ولی عقیده‌ای دیگر دارد. مهندس آلمانی رئال در پایان بازی و در پاسخ به سوالی در مورد رد شدن این گل گفت: «فکر می‌کنم گل درست بود. در هر صورت لونین اگر مزاحم هم نداشت نمی‌توانست واکنشی نشان دهد و به توپ برسد. گل نباید مردود اعلام می‌شد ولی در نهایت نظر داور مهم بود و آفساید گرفت.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها