کد خبر: 703201
تاریخ انتشار :

برزای: از فولاد حمایت کنید نه اینکه توی سرش بزنید

بازیکن گل گهر از هواداران فولاد خواست تا از تیم و بازیکنان فعلی حمایت کنند.

 برزای: از فولاد حمایت کنید نه اینکه توی سرش بزنید
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم و با همین هدف نیز وارد زمین شده بودیم. با آنالیزی که کرده بودیم، توانستیم به این امر دست پیدا کنیم. امیدوارم در مسابقات بعدی نیز نتایج خوبی کسب کنیم.

واقعا حیف است که وضعیت فولاد اینگونه است. وقتی تیمی دچار مشکل می شود، این ایراد از چندین بخش است و فقط به بازیکن مربوط نمی شود. به نظر من تمام هواداران، بازیکنان و... دست به دست هم بدهند تا فولاد موفق شود.

به نظر من فولاد بازیکنان خیلی خوبی دارد و هوادار نباید روی آنها فشار وارد کنند. زمانیکه هوادار در دقیقه 20 شعار می دهد بازیکن بی غیرت، آنها نمی توانند بازی خودشان را انجام دهند.

هواداران باید از تیم حمایت کنند. خود من خوزستانی هستم و همه بچه ها به عشق فولاد و استقلال اهواز فوتبالیست می شوند. در اینکه هواداران این تیم را دوست دارند، شکی نیست.

فولاد مدیر خوبی دارد و با تقویت تیم و بازیکنان خوبی که دارد، می توان وضعیت فولاد را بهبود بخشید. فقط همه باید دست به دست هم بدهند تا فولاد موفق شود.

من باز هم می گویم که فولاد بازیکنان خوب و باغیرتی دارد. ولی زمانیکه هوادار روی بازیکن فشار می آورد، آنها نمی توانند بازی کنند. می دانم که فولاد هواداران باغیرتی دارد. خود من اهوازی هستم و زمانیکه فولاد نتیجه نمی گیرد به غیرتم برمیخورد. ولی باید هواداران حمایت کنند تا تیم را در لیگ نگه دارند و اینگونه نباشد که هی توی سر تیم بزنند و وضعیت را بدتر کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها