کد خبر: 703207
تاریخ انتشار :

آخرین بازی با پیراهن پرسپولیس برای سه نفر

پرسپولیس بعد از دیدار با آلومینیوم اراک با تغییراتی همراه خواهد شد.

آخرین بازی با پیراهن پرسپولیس برای سه نفر
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش “ورزش سه”، با جدایی یحیی گل‌محمدی اکنون مسئولیت فنی تیم کاملا برعهده اوسمار ویرا است و مدیریت باشگاه نیز تا این لحظه اقدام به جذب نفراتی چون عبدالکریم حسن، ابوالفضل بابایی، عیسی آل‌کثیر و اوستون اورونوف کرده است و طبق وعده قرار است آنها همچنان در نقل و انتقالات تا فرصت باقی‌مانده کار را دنبال کنند.

با این حال بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی مانع از این شده تا این تیم در شرایط کنونی اقدامات خود در خصوص جدایی بازیکنانش را صورت دهد. هرچند پیش از این زمزمه‌هایی مبنی بر خروج احتمالی چند بازیکن از لیست این تیم به گوش می‌رسید اما رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در صحبت‌های روز گذشته خود بعد از برگزاری مجمع، شاید به صورت ناخواسته به آن پرداخت.

مدیرعامل پرسپولیس این‌بار در بین صحبت‌های خود مدعی شد که اوسمار به عنوان سرمربی این تیم نام چند بازیکن را برای جدایی از این تیم پیشنهاد داده است که البته بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی و کمبود بازیکن مانع از این شده که این موضوع دنبال شود و آنها بعد از انجام مراحل مربوط به باز شدن پنجره این مسئله را دنبال خواهند کرد.

البته درویش در واکنش به سوالی که آیا این تاخیر باعث نخواهد شد تا بازیکنانی که در لیست عدم نیاز قرار دارند، برای توافق با تیم‌های خود دچار مشکل شوند مدعی شد که همگی آنها تیم دارند و اعلام کرده‌اند تیم‌های‌شان منتظر خواهند ماند!

با توجه به سیاست پرسپولیس در نقل و انتقالات به نظر می‌رسد لیست مازاد و عدم نیاز اوسمار ویرا سه نفره باشد که بیشتر آنها از فاز دفاعی باشند. 

جذب عبدالکریم حسن و بازگشت وحید امیری به تمرینات گروهی و آمادگی‌اش برای رقابت از یک سو و همچنین حضور آل‌کثیر و جذب اورونوف شاید معادلات تغییرات در این تیم را کاملا مشخص کند. از سوی دیگر این باشگاه با درخواست جدایی شهاب زاهدی نیز مواجه شده است و حنانوف نیز با پیشنهاداتی همراه است تا بتوان پیش‌بینی کرد آنها هفته آینده پر خبری را پیش رو خواهند داشت.

بولت پرسپولیساصلی‌ترین اقدام این باشگاه در پست دروازه (برای جذب نفر جانشین بیرانوند)، جذب هافبک دفاعی و همچنین یک مدافع و مهاجم خواهد بود.

این تیم البته مذاکرات خود را با محمد حسین اسلامی، مهدی گودرزی، رشید مظاهری، میلاد فخرالدینی، (یک هافبک دفاعی باتجربه) و همچنین احتمالا یک مهاجم را نیز دنبال خواهد کرد.

همه این اتفاقات البته مستلزم این خواهد بود که آنها برنامه‌ریزی مناسبی در خصوص لیست خود اعم از نفرات بزرگسال و خارجی و همچنین سقف قرارداد را صورت دهند.

درویش اما با سیاست خاص خود و در شرایطی که همچنان بزرگ‌ترین اقدام خود را در خصوص "ایجاد بهترین شرایط نقل و انتقالاتی چند سال اخیر و جذب ستاره‌های مدنظر هواداران" می‌داند، امیدوار است هفته آتی را فارغ از حواشی مدیریتی، از حیث تکمیل لیست به بهترین شکل به پایان برساند.

به نظر شما چه بازیکنی از لیست کنونی شایسته خروج است و آیا درویش بار دیگر قادر خواهد بود بازیکنی را به جمع سرخ‌پوشان اضافه کند؟

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها