کد خبر: 703377
تاریخ انتشار :

واکنش کنعانی به درگیری عجیب و جنجالی

حسین کنعانی زادگان، مدافع پرسپولیس در مورد درگیری عجیبش پس از شکست سرخ‌ها در اراک توضیح داد.

واکنش کنعانی به درگیری عجیب و جنجالی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، حسین کنعانی روزهای سختی را سپری می‌کند و درحالی که هنوز از شوک و ناراحتی حذف تیم ملی از نیمه نهایی جام ملت‌ها کاملا دور نشده بود، دو روز مانده به بازی با آلومینیوم به تمرینات پرسپولیس اضافه شد و در ترکیب اصلی قرار گرفت.

حسین کنعانی بعد از شکست پرسپولیس در حالی که به شدت ناراحت و مستاصل بود، وقتی هنگام ورود به اتوبوس تیم با شعارهای هواداران علیه خود مواجه شد واکنش تندی نشان داد و با یکی از هواداران درگیر شد که ویدیوی آن از شب گذشته وایرال شده است.

مدافع ملی‌پوش پرسپولیس حالا در استوری اینستاگرامش علاوه‌بر توضیح اتفاقات دیروز، از هواداران پرسپولیس و مردم اراک نیز به‌خاطر رفتارش عذرخواهی کرد. او می‌گوید جو امنیتی ورزشگاه امام خمینی اراک نامناسب بوده و هواداران از رختکن تا کنار اتوبوس تیم حضور داشتنه‌اند.

کنعانی در استوری خود نوشت: "دیروز روز سختی برای من بود. ناراحتی شکست برابر تیم خوب آلومینیوم اراک کل تیم و هواداران را ناراحت کرده بود. متاسفانه بازی هم در شرایط امنیتی مناسبی برگزار نمی‌شد و هواداران از رختکن تا کنار اتوبوس حضور داشتند و هر لحظه هر اتفاقی ممکن بود برای هر بازیکنی بیفتد."

او در مورد اینکه کنترل خود را از دست داد توضیح داد: "ناراحتی باخت و شنیدن الفاظی زشت از طرفی معدود از افراد که قطعاً حسابشان از مردان مهمان‌نواز و شریف اراک جداست باعث شد کنترل خود را از دست بدهم و بابت این اتفاق واقعا پشیمانم. ابتدا از هواداران پرسپولیس به‌خاطر شکست و سپس از مردم عزیز و مهربان اراک به‌خاطر رفتارم عذرخواهی کنم."

کنعانی پس از وایرال شدن این ویدیوی جنجالی از درگیری‌اش فشار زیادی را تحمل می‌کند و این درحالی است که در بازی‌های پایانی نیم فصل اول هم به علت حواشی مربوط به حواله خودرو ملی‌پوشان تحت فشار بود و در پرسپولیس نیمکت‌نشین شد. حال باید دید آیا با این عذرخواهی اوضاع برایش تغییر خواهد کرد یا خیر.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها