کد خبر: 703419
تاریخ انتشار :

نقشه دنی آلوز لو رفت: فرار از زندان به برزیل!

دنی آلوز، ستاره سابق بارسلونا، در فکر به دست آوردن آزادی موقت و فرار از اسپانیا به برزیل بود.

نقشه دنی آلوز لو رفت: فرار از زندان به برزیل!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، آلوز از ژانویه سال گذشته میلادی تا به حال در زندانی در شهر بارسلوناست و دادگاهش برای رسیدگی به اتهام تجاوز همچنان ادامه دارد. 

این بازیکن که پیش از این بارها این اتهام را رد کرده بود بالاخره پذیرفت که چنین اشتباهی را مرتکب شده و حالا در انتظار اعلام رای نهایی دادگاه است که انتظار می‎‌رود بیشتر از 12 سال زندان را برای او در نظر بگیرند که اتفاق تلخی برای او خواهد بود. 

این ستاره سابق بارسلونا پیش از این بارها درخواست آزادی موقت با وثیقه را به دادگاه ارائه کرده که با مخالفت قاضی روبرو شده است و اخیرا هم بار دیگر این اتفاق رخ داد. دلیل دادگاه این است که احتمال فرار او به برزیل را می‌دهد. 

قانون و توافق استرداد مجرم بین برزیل و اسپانیا وجود ندارد و با توجه به ثروت قابل توجه آلوز در برزیل، دادگاه نگران است که او تصمیم به فرار بگیرد و برنامه Tarde AR مدعی شده است که این دقیقا نقشه‌ای است که او در سر داشته است. 

سیلویا سالامو که در این برنامه حضور داشت اعلام کرد که با هم‌سلولی دنی آلوز صحبت کرده و او مدعی شده است که این بازیکن بارها از تصمیمش برای ترک اسپانیا پس از گرفتن آزادی موقت خبر داده است. 

آلوز پیش از این سه بار درخواست تودیع وثیقه را به دادگاه ارائه کرده که با مخالفت آنها روبرو شده و حالا به نظر می‌رسد که پیش‌بینی مقامات قضایی از تلاش او برای فرار به برزیل درست بوده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها