کد خبر: 703445
تاریخ انتشار :

اتلتیکو 5-0 لاس پالماس: آماده‌باش به اینتر

اتلتیکو در یک بازی برتر و طوفانی با 5 گل از سد لاس پالماس گذشت و هشداری حدی برای اینتر فرستاد.

اتلتیکو 5-0 لاس پالماس: آماده‌باش به اینتر
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکو امروز از هفته 25 لالیگا در خانه میزبان لاس پالماس بود. دیداری بین تیم های چهارم و هشتم جدول که برای اتلتیکو اهمیت فراوانی داشت. سیمئونه قبل از رویارویی با اینتر در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان تیمش را برای برد روحیه بخش به زمین فرستاد و در نهایت به هدفش نیز رسید.

15 دقیقه از بازی گذشته بود که مارکوس یورنته اتلتیکو را پیش انداخت. روی دفع اشتباه کاردونا توپ بعد از برخورد به مدافع لاس پالماس مقابل پای یورنته افتاد و او بی معطلی ضربه تمام کننده را زد.

5 دقیقه بعد یورنته کار را 2-0 کرد. توپربایی کوریا در سمت چپ و ارسال او به درون محوطه جریمه در موقعیت مشکوک به آفساید نصیب یورنته شد و او توانست دومین گل خود و تیمش را بزند. گل با تایید VAR قبول شد.

اتلتیکو نیمه اول را با برتری 2-0 به رختکن رفت.

سه دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که کوریا اتلتیکو را به سومین گلش رساند. بعد از چند رفت و برگشت کوکه توپ را به کوریا رساند و او در چند قدمی دروازه گلزنی کرد. گل با تایید VAR مورد قبول واقع شد.

ستاره آرژانتینی در دقیقه 60 از روی نقطه پنالتی دومین گل خود و چهارمین گل اتلتیکو را زد. خطای ماروین روی لینو را داور بعد از بازبینی صحنه پنالتی گرفت و کوریا توانست کار را تمام کند.

اتلتیکو در دقیقه 88 برتری خود را به 5 گل افزایش داد. رینیلدو توپ را دزدید و به ریکلمه رساند. ستاره جوان اتلتیکو هم دیپای را صاحب موقعیت گلزنی کرد و او نیز این فرصت را از دست نداد و حساب کار را 5-0 کرد.

با این برد اتلتیکو 51 امتیازی شد و بالاتر از بارسا در رتبه سوم قرار گرفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها