کد خبر: 703772
تاریخ انتشار :

روشن: مدیریت زمین قهرمان نیم فصل شد

حسن روشن نسبت به حواشی باشگاه استقلال و تیم ملی صحبت کرد.

روشن: مدیریت زمین قهرمان نیم فصل شد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، حسن روشن، پیشکسوت باشگاه استقلال، با حضور در مراسم ختم برادر جواد خیابانی برای عرض تسلیت حضور پیدا کرده بود در حاشیه این مراسم گفت‌وگویی با خبرنگاران حاضر در این مراسم نسبت به تیم ملی و باشگاه استقلال انجام داد.

حسن روشن صحبت‌هایش را در مورد تیم ملی این چنین آغاز کرد و گفت: ما چندین سال است که همین شرایط را بعد از بازی‌ها داریم و همین سوالات مطرح می‌شود که چرا اول نشدیم، بچه‌های تیم ملی زحمتشان را کشیدند ولی فوتبال فقط زحمت نیست و بازی هم هست، از نظر کلی بازیکنان ایران اشباع شده بودند، از لحاظ مالی و فوتبالی خیلی سعی کردند کاری که باید را انجام بدهند ولی نمی‌شد. از نظر من این خودش یک راه پیروزی است. با این وضعیت فوتبال که همه ما می‌دانیم اگر قهرمان می‌شدیم 10 سال دیگر عقب می‌افتادیم.

حسن روشن در ادامه نسبت به شرایط باشگاه استقلال گفت: این مشکلات از حالا اتفاق نیفتاده و از روز اول که تیم تشکیل شد آنها اختلاف داشتند، یک بار هم ما با اجازه وزیر جلسه‌ای گذاشتیم و صحبت‌هایشان را گوش کردیم، آقای جباری، بیانی و ایمان عالمی بودند، نکونام و خطیر هم بودند، اشکال آنها نبود کمیته فنی بود، هرکدام از آنها می‌گفتند من بازیکن می‌خواهم، آن نمی‌گیرد، و نفر دیگر می‌گفت من بازیکن می‌گویم او امضا نمی‌کند، کمیته فنی اگر بود می‌گفت که هرکدام از آنها چه کار باید بکنند.

در حال حاضر استقلال اول است و زحمت کشیده و قهرمان نیم فصل شده، این تیم ستاره ندارد و بچه‌ها همه زحمت می‌کشند، اما خطیر و جواد نکونام باید یک مقدار صبوری کنند و فصل تمام شود و بعد از پایان فصل دوباره دعوا کنند!

روشن در ادامه افزود: در حال حاضر دو نوع مدیریت وجود دارد، یکی مدیریت باشگاه است و دیگری مدیریت در زمین، مدیریت باشگاه موفق نبود و فقط جنجال درست کرد اما مدیریت زمین موفق بود و قهرمان نیم فصل شد.

او با انتقاد شدید از مدیریت استقلال و نسبت به اخراج تیم رسانه‌ای استقلال گفت: خطیر اندازه این حرف‌ها نیست که بخواهد مثل شماها را بردارد و بدش بیاید، من چند جلسه با او داشتم و گفت همه چیز به تو می‌دهم، فوتبال مال تو، گفتم علی سامره نباشد و او گفت که سامره بهترین رفیق من است. بعد هم فهمیدم که داستان دیگری است. حالا باید کنکاش شود چرا سامره رفته است.

روشن اظهار داشت: اگر حرف خودمان را بخواهم بگویم، حرف علی جباری و پیشکسوتان، نظر می‌دهم که حق با جواد نکونام است؛ نه برای اینکه بازیکن را نمی‌آوردند، او با این تیمی که ستاره ندارد اول است، اینکه می‌گوید من بازیکن می‌خواهم باید اجرا شود، اگر کسی هم بخواهند بیاورند و پول هم داشته باشند باید چراغ خاموش جذب شود با تیم تمرین کند، با تیم رفیق شود، پول اگر می‌خواهند خرج کنند باید ستاره بیاورند.

او در انتها افزود: نبود کمیته فنی است که این تیم را به این روز انداخته است و درست خواهد شد، ما احترام به خطیر گذاشتیم و با او صحبت کردیم و مخالف این بودیم که علیه خطیر شعار دهند، او مال این کار نیست و در قهرمانی نیم فصل استقلال سهمی نداشته.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها