کد خبر: 703926
تاریخ انتشار :

اختصاصی، فوری: این شما و این سرمربی تیم ملی والیبال

به نظر می‌رسد گزینه نهائی هدایت تیم ملی والیبال ایران بالاخره مشخص شده است.

اختصاصی، فوری: این شما و این سرمربی تیم ملی والیبال
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، فدراسیون والیبال ایران بالاخره بعد از نزدیک به چهار ماه از استعفای بهروز عطایی سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران با گزینه مورد نظر خود به توافق رسید.

بولت فولادبنابر پیگیری‌های ما از ایتالیا و البته یکی از خبرنگاران معتبر این کشور فدراسیون والیبال با آلبرتو جولیانی، سرمربی ایتالیایی و سابق تیم ملی والیبال ترکیه، به توافق رسیده است و تنها جزییات قرارداد باقی مانده است.

جولیانی شصت ساله که سابقه هدایت تیم‌های بزرگی از جمله لوبه ایتالیا، هالک بانک ترکیه، آسکو رسوویا لهستان، المپیاکوس یونان، تیم ملی والیبال اسلوونی و ترکیه را در کارنامه خود دارد و در حال حاضر سرمربی مودنا ایتالیا نیز محسوب می‌شود.

حالا به احتمال فراوان در صورت توافق بر سر جزییات قرارداد، جولیانی سرمربی تیم ملی والیبال ایران خواهد شد. در واقع بعد از بحث‌ و مشورت‌های فراوان در کمیته فنی او به عنوان گزینه نهایی سرمربیگری تیم ملی انتخاب شده است.

هر چند که آلبرتو جولیانی ایتالیایی را باید به احتمال فراوان سرمربی آینده تیم ملی والیبال ایران بدانیم، ولی در صورت عدم توافق بر سر جزییات قرارداد، فدراسیون والیبال بلافاصله به سراغ گزینه بعدی خواهد رفت تا فرصت از دست نرود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها