کد خبر: 703955
تاریخ انتشار :

هوادار ۲ - ۱ شمس آذر: پر موقعیت تر ین بازی هفته!

هوادار تهران موفق شد با نتیجه دو بر یک از سد شمس آذر قزوین بگذرد و سه امتیاز ارزشمند را به دست آورد.

هوادار ۲ - ۱ شمس آذر:  پر موقعیت تر ین بازی هفته!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران، هوادار در ورزشگاه دستگردی تهران میزبان شمس آذر قزوین بود و توانست با نتیجه دو بر یک میهمان خود را شکست بدهد.

این بازی بسیار هجومی از سوی دو تیم شروع شد و از همان دقایق ابتدایی نوید یک بازی جذاب و هیجان‌انگیز را می‌داد. در دقیقه ۱۲ این شمس آذر بود که توسط عیسی مرادی به گل رسید اما هواداری‌ها خیلی زود و دو دقیقه بعد با کریم اسلامی جبران کردند. این دیدار در نیمه اول با نتیجه تساوی به پایان رسید‌.

هوادار نیمه دوم را هجومی‌تر شروع کرد و در دقیقه ۴۹ صاحب ضربه پنالتی شد اما امین قاسمی‌نژاد آن را از دست داد. بازی با موقعیت‌های خوب هر دو تیم ادامه پیدا کرد تا اینکه محسن سفید چقایی گل دوم هوادار را زد.

در ادامه نیمه دوم نیز دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند و هر کدام یک‌بار به تیرک هم زدند. هوادار بازی را به خوبی اداره کرد و در ضدحملات بارها موقعیت‌های تک به تک داشت اما نتوانست اختلاف را بیشتر کند تا این بازی با نتیجه دو بر یک به سود هوادار به پایان برسد.

هفته هفدهم لیگ برتر/ پنج‌شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲/ ورزشگاه دستگردی تهران/ بدون تماشاگر

تیم داوری: امیر عرب‌براقی، یوسف مغروری، علی رعیت، کیوان علیمحمدی/ ناظر: رحیم رحیمی‌مقدم

ترکیب هوادار:

علیرضا حقیقی، صائب محبی، سبحان پسندیده، مرتضی منصوری، محسن سفیدچقایی (۷۰-مهدی گودرزی)، محمد عباسی، داریوش شجاعیان (۵۸- قائم اسلامی‌خواه)، امین پورعلی (۵۸-امیرحسین بهادر)، فرهاد زاوشی (۷۰-بابک مرادی)، امین قاسمی‌نژاد، عبدالکریم اسلامی (۸۰- محمد میری).

ترکیب شمس‌آذر:

علیرضا جعفرپور، مهدی محمدی (۷۸-امید علیپور (۸۵-فراز امامعلی))، محمدرضا رضایی، هومن ربیع‌زاده، حسین گودرزی، علی آزادمنش، صادق آلبوصبیح، امیرمحمد نسایی، محمد پاپی (۵۹-هادی معروفی)، عیسی مرادی و پوریا سرآبادانی.

شرح گل:

هوادار صفر- شمس آذر قزوین یک (دقیقه 11: عیسی مرادی): بازیکنان میهمان مدافعان هوادار را غافلگیر کردند و با پاس خوب محمد پاپی، عیسی مرادی در محوطه جریمه توپ را درون دروازه هوادار قرار داد.

هوادار یک- شمس آذر یک (دقیقه ۱2: کریم اسلامی): در حالی که لحظات کوتاهی از خوشحالی حریف می‌گذشت، با فرار خوب کریم اسلامی و ضربه دقیق او، هوادار خیلی زود به گل تساوی دست یافت.

هوادار دو- شمس آذر یک (دقیقه ۶۵: محسن سفید چقایی): امین قاسمی‌نژاد با یک دریبل دو طرفه پشت محوطه توپ را جلو برد و با پاس عالی‌اش محسن سفیدچقایی را راه انداخت و این بازیکن از روی خط محوطه با شوت خوبش توپ را درون دروازه حریف جای داد.

بهترین بازیکن: 

کریم اسلامی در این مسابقه یک گل زیبا زد و یک پنالتی گرفت و همچنین در طول بازی نمایش سزاوارانه‌ای به‌عنوان تاثیرگذارترین بازیکن هوادار داشت.

اتفاق ویژه:

هوادار در اولین دیداری که مسعود شجاعی از کنار زمین تیمش را هدایت می‌کرد به برتری رسید تا روند خوب آنها با کاپیتان سابق تیم ملی ادامه داشته باشد.

اخطار:

علیرضا جعفرپور (۴۹) ، عیسی مرادی (۹۰)

لحظات حساس:

دقیقه ۱۸: شوت خطرناک محمد پاپی از کنار دروازه علیرضا حقیقی بیرون رفت.

دقیقه ۲۴: فرصت خطرناک برای کریم اسلامی که در محوطه سرنگون شد اما داور خطای شبیه‌سازی او را گرفت.

دقیقه ۳۰: ضربه سر خطرناک مهدی محمدی در اختیار علیرضا حقیقی، قرار گرفت.

دقیقه ۴۰: فرصت عالی برای هوادار که در کمال ناباوری توپ گل نشد. یک ضربه قیچی برگردان و دو شوت ریباند از قاسمی‌نژاد و کریم اسلامی با چنگ و دندان از روی خط دروازه شمس آذر دور شد.

دقیقه ۴۸: حرکت و دو رو به جلوی عالی کریم اسلامی باعث شد او با گلر شمس آذر تک به تک شود و علیرضا جعفرپور با دست پای او را زد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد.

دقیقه ۴۹: ضربه پای چپ امین قاسمی‌نژاد از روی نقطه پنالتی به زیبایی توسط علیرضا جعفرپور مهار شد تا بازی مساوی بماند‌.

دقیقه ۵۴: ضربه عیسی مرادی به تیرک دروازه برخورد کرد و وارد دروازه حقیقی نشد.

دقیقه ۶۲: عیسی مرادی محوطه هوادار را به هم ریخت و شوت او را حقیقی راهی کرنر کرد.

دقیقه ۷۸: سانتر از سمت راست که توپ ناباورانه از مقابل پای عیسی مرادی عبور کرد تا گل دوم شمس آذر به ثمر نرسد.

دقیقه ۸۶: پاس در عمق قائم‌ اسلامی‌خواه به امین قاسمی‌نژاد رسید اما درحالی‌که موقعیت خوبی داشت توپ از بالای دروازه بیرون رفت.

دقیقه ۹۰: علیرضا حقیقی موقعیت خوب شمس آذر را با پا بازگرداند.

دقیقه ۱+۹۰: تک به تک برای هوادار که ضربه گودرزی در حالی‌که بابک مرادی را نیز روی دستش داشت از کنار دروازه بیرون رفت.

دقیقه ۶+۹۰: حرکت عالی هواداری‌ها و ضد حمله پرتعدادشان با شوت محکم قاسمی‌نژاد همراه شد و توپ را گلر حریف به بیرون زد‌.

حواشی:

*علیرضا فغانی در سکوهای ورزشگاه حضور دارد.

*مسعود شجاعی نیمکت خود را به آرامش دعوت کرد که اعتراض نکنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها