کد خبر: 704059
تاریخ انتشار :

رئیس لالیگا تایید کرد: امباپه در رئال مادرید

خاویر تباس امروز تایید کرد که کی لیان امباپه را باید به احتمال 99 درصد بازیکن جدید رئال دانست.

رئیس لالیگا تایید کرد: امباپه در رئال مادرید
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، خاویر تباس، رئیس لالیگا، در مصاحبه‌ای با روزنامه اکیپ، همانطور که انتظار می‌رفت با سوالاتی در مورد آینده کیلیان امباپه روبرو شد. رئیس لالیگا اطمینان داد که احتمال 99 درصدی وجود دارد که او با رئال مادرید قرارداد امضا کند.

تباس در مورد حضور امباپه در رئال مادرید گفت: «با علم به اینکه امباپه قطعا از پاری سن ژرمن جدا می‌شود، 99 درصد احتمال دارد که به رئال مادرید بپیوندد. اما من نمی‌دانم که آیا او امضای نهایی را پای قرارداد زده است یا خیر.»

تباس ادامه داد: «البته که این خبر خوبی برای رئال مادرید و فوتبال اسپانیاست. امباپه یکی از بهترین بازیکنان جهان است. از نظر من، جود بلینگام، ارلینگ هالند و امباپه سه بازیکن برتر دنیا هستند و دو نفر از آنها در رئال مادرید بازی خواهند کرد.»

رئال برای دستمزد امباپه مشکل خواهد داشت؟ «خیر، رئال مادرید باشگاهی است که در وضعیت اقتصادی مطلوبی قرار دارد. رئیس و مدیرعامل بسیار خوبی دارد هرچند در قضیه سوپرلیگ باهم اختلاف داریم. در پاندمی کرونا بسیار محتاطانه کار کردند و به همین دلیل حالا در بهترین شرایط اقتصادی هستند. آنها هیچ مشکلی برای پرداخت دستمزد امباپه ندارند.» 

رئال مادرید در صورت جذب امباپه موظف به فروش بازیکن است؟ «خیر، استراتژی آنها کوتاه مدت نیست. آنها مجبور نیستند کسی را بفروشند تا امباپه را بخرند. واقعا نه.»

صحبت با پرز در مورد امباپه: «پرز سه سال است با من حرف نمی‌زند ولی لذت می‌برم که توانسته امباپه را به رئال ببرد. من از این مصاحبه استفاده می‌کنم تا برای او این پیام را بفرستم که خوشحالم، رئال مادرید این نوع خریدها را برای ساختن تیمی قدرتمندتر انجام می‌دهد.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها