کد خبر: 704071
تاریخ انتشار :

دستور مهم و غیرمنتظره وزیر ورزش درباره والیبال

وزیر ورزش و جوانان دیروز در فدراسیون والیبال حضور یافت.

دستور مهم و غیرمنتظره وزیر ورزش درباره والیبال
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته بازی دوم فینال لیگ برتر زنان بین دو تیم سایپا و مهرسان برگزار شد. سایپا بازی اول را با پیروزی پشت سر گذاشته بود و در مسابقه دوم نیز تا آستانه برد و قهرمانی پیش رفت اما تیم مهرسان توانست یک بازگشت فوق العاده داشته باشد و با برتری سه بر دو کار را به تساوی بکشاند.

یکی از مهمترین اتفاقاتی که در یکی دو فصل اخیر پیرامون والیبال زنان رخ داده به پخش زنده مسابقات مربوط می‌شود. جایی که سایت و اپلیکیشن آنتن با همکاری فدراسیون والیبال مسابقات والیبال زنان را پوشش می‌دهد.

به جز خانواده والیبال زنان که بارها از پخش زنده مسابقات تمجید کرده‌اند حالا مقام اول ورزش کشور نیز این اتفاق را مورد تحسین قرار داده است. روز گذشته کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان در دفتر وحید مرادی سرپرست فدراسیون والیبال حاضر شد. احتمالا بخشی از این جلسه به صحبت در مورد سرمربی تیم ملی مردان اختصاص داشته اما نکته جالب اینکه وزیر ورزش به همراه مرادی مسابقه فینال لیگ برتر والیبال زنان را هم در اتاق سرپرست فدراسیون تماشا کردند.

وزیر ورزش در این جلسه از پخش زنده مسابقات لیگ برتر والیبال زنان توسط آنتن تمجید کرد و این موضوع را گامی بلند در راه رشد این رشته ورزشی در بخش بانوان دانست. هاشمی همچنین در این جلسه دستور داد که در صورت امکان صدا و سیما با همکاری آنتن از فصل آینده مسابقات را به شکل زنده پخش کند که در صورت نهایی شدن، اتفاقی جذاب  برای ورزش و والیبال زنان محسوب می‌شود.

یکی از نکات مهم دیگر که در فینال لیگ برتر والیبال زنان به چشم آمد هماهنگی و نظم برگزاری مسابقه بود. اگرچه هفت تیم در لیگ برتر زنان حضور دارند اما نظم همیشگی برگزاری مسابقات، نورپردازی سالن و توجه به جزییات موضوعی است که باید بابت آن نیز فدراسیون را مورد تمجید قرار داد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها