کد خبر: 704073
تاریخ انتشار :

مقصد غیر منتظره عارف غلامی: بوسنی (عکس)

عارف غلامی به تیم فوتبال ول ژ موس تار در کشور بوسنی پیوست.

مقصد غیر منتظره عارف غلامی: بوسنی (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش‌سه"، طی سال‌های اخیر عارف غلامی یکی از مدافعین مهم استقلال بود و در لیگ بیست و یکم که آبی‌پوشان پایتخت‌نشین موفق شدند بدون شکست قهرمانی را جشن بگیرند، غلامی روزهای بسیار خوشی را در ترکیب استقلال تجربه می‌کرد.

با این حال غلامی پس از پایان لیگ بیست و دوم به شکل عجیبی با مدیران باشگاه استقلال به توافق نرسید و عجیب‌تر اینکه از دایره لیگ برتر در نیم فصل اول دور ماند.

پس از چند ماه خانه‌نشینی برای عارف غلامی 26 ساله که یکی دیگر از بازیکنان پرورش یافته باشگاه سپاهان است، این بازیکن امروز پستی اینستاگرامی منتشر کرد و از هواداران استقلال خداحافظی کرد. این پست البته پس از انتشار خبر پیوستن غلامی به تیم زرینسکی موستار در لیگ بوسنی و هرزگوین منتشر شده است.

یکی از رسانه‌های ورزشی کشور بوسنی برای انتشار این خبر از عکسی استفاده کرده که غلامی را روی موتور نشان می‎‌دهد و از او به عنوان یک خرید مهم برای زرینسکی موستار نام می‌برد که در رده دوم مسابقات این کشور حضور دارد.

در این خبر به تعداد دنبال کننده‌های غلامی در ایران اشاره شده و او را بازیکنی محبوب توصیف کرده‌اند.

 

این وب‌سایت ضمن تاکید بر نیاز "زرینسکی موستار" برای جذب مدافع میانی، عارف غلامی را گزینه مناسبی توصیف کرده که محبوبیت زیادی در ایران دارد و زمان انجام تست‌های پزشکی مدافع سابق استقلال فردا اعلام شده است.

این اولین حضور عارف غلامی در کشوری دیگر به جز ایران برای فوتبال خواهد بود که باید دید حالا پس از دوری غیرمنتظره چند ماهه این مدافع چگونه پیش خواهد رفت.

گفته می‌شود غلامی روز آینده در تست‌های پزشکی باشگاه جدیدش در بوسنی شرکت خواهد کرد و به زودی آماده اولین حضور رسمی خود برای "زرینسکی موستار" می‌شود.

پست خداحافظی عارف غلامی از هواداران استقلال پس از پیوستن به تیم موستار در بوسنی.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها